התקשרו עכשיו 053-9367694

גולשים ממליצים

ארז נחום, חיפה

נעזרתי בשירות של פורטל ההובלות, למרות שלא האמנתי שאמצא מוביל טוב כל כך בקלות, זה הרי לא נשמע הגיוני, אבל הופתעתי לטובה ואכן מצאתי מוביל מקצועי במחיר הוגן, שגם הגיע בזמן ביום ההובלה. תודה לכם פורטל פנוי להובלה, אני ממליץ על השירות בחום.

שרה ומשה אהרון, ירושלים

אשתי שמעה מחברה על השירות, החלטנו לנסות גם, שלחנו פרטים וכבר באותו היום חזרו אלינו ובחרנו בשירות של חברת הובלות בגלל המחיר והאדיבות של הנציג שנתן לנו את ההצעה. ביום ההובלה לא התאכזבנו ואנו ממליצים לכל אחד שמעוניין בהובלה, להשתמש בשירות, לחסוך לעצמו זמן וכאב ראש ולקבל הצעת מחיר טובה.

שגיב שמש, רחובות

זו לא פעם ראשונה שאני עובר דירה אבל בהחלט הפעם הראשונה שההובלה עברה בצורה חלקה, שילמתי מחיר טוב על שירות הובלה מצוין. אני פשוט מרוצה שבחרתי להשתמש בשירות החינמי של פורטל ההובלות ומציע לכולם לנסות ולהתרשם בעצמם גם אם אתם סקפטיים – זה הרי בחינם ובלי התחייבויות.

איציק בן זקן, באר שבע

הזמנתי הובלה מחברה שמצאתי בספר הטלפונים חודש מראש, יומיים לפני ההובלה התקשרו ואמרו שנאלצים לבטל את ההובלה ברגע האחרון. הייתי תקוע ולא ידעתי מה אעשה ביום המעבר של הדירה. מפה לשם התברברתי באינטרנט ואיכשהו מצאתי את השירות של פורטל ההובלות. לא האמנתי שאצליח למצוא חברת הובלות פנויה, למרבה המזל ניסיתי את השירות וכבר למחרת בחרתי בשירות של חברת הובלות בבאר שבע, שלא אכזבו וגרמו לי לראות שיש גם בעלי מקצוע אחראיים ואדיבים.

מורן ודני ניומן, הרצליה

אנחנו זוג צעיר שעבר לגור יחד, השתמשנו בשירות הפורטל ומצאנו בקלות מוביל נחמד ומקצועי מחברת הובלה קטנה שנתנה לנו שירות נפלא. תודה שסייעתם לנו להתחיל את חיינו המשותפים בקלות. ממליצים על השירות לכל מי שצריך הובלה בארץ.

נגישות