דוריאן הובלות מידע נוסף

דוריאן הובלות הינה החברה מספר 1 בישראל למתן שירותי הובלות כמו גם שירותים נלווים נוספים. החברה מחזיקה מספר משאיות ברשותה וצוות עובדים מיומן ומקצועי. בדוריאן הובלות אנו לא מתפשרים על איכות כוח האדם שלנו ומעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שהינם בעליניסיון רב.

השירותים שלנו:

הובלת דירות ומשרדים – שירות ההובלות הינו השירות העיקרי אותו אנו מספקים למאות לקוחות מזה שנים רבות ומחזיקים לשם כך משאיות גדולות המסוגלות להכיל כמעט כל כמות של ציוד. כשאתה מעביר דירה או משרד אצלנו אתה יכול להיות רגוע בידיעה שהריהוט ושאר הציוד שלך בידיים טובות. דייקנות, איכות ומקצועיות בלתי מתפשרת הינםנר לרגלינו ואנו מתייחסים לכלל לקוחותינו באדיבות הראויה.

הובלות קטנות\הובלת פריטים בודדים – אנו בדוריאן הובלות מבצעים גם העברות של פריטים בודדים ומתייחסים להעברות הללו באותה רצינות ומקצועיות כמו כל העברה גדולה אחרת.

שירותי מנוף – שירותי מנוף הינם חלק משירותים משלימים אותם אנו בדוריאן הובלות מציעים ללקוחות ומחזיקים בכל האישורים הדרושים לשם כך.

שירותי אריזה – שירותי האריזה שלנו הינם עוד שירות כחלק מסל שירותים כולל להקלת המעבר על הלקוח. אתה לא צריך לדאוג לכלום, אנו בדוריאן הובלות נגיע אליך במועד שנוח לך ונארוז בשבילך את הציוד עד הפריט האחרון.

פירוק והרכבת רהיטים – פירוק והרכבת רהיטים צריכים להתבצע בזהירות ובמקצועיות וזהו עוד שירות אותו אנו מציעים ללקוחותינו.

התקנת פלזמות ושאר אביזרים וציוד חשמלי – עוד שירות מבית דוריאן הובלות שיקל עליך אתהמעבר ויסגור לך את הפינות הקטנות שתמיד מעצבנות ודורשות זמן יקר ומיומנות.

האני מאמין שלנו:

אנו בדוריאן הובלות מבינים שהזמן שלך יקר והעברת דירה או משרד כרוכים בדאגה לפרטים הקטנים ביותר. אצלנו תקבל סל שירותים כולל אשר יוריד לך דאגות רבות ויתבצע ביעילות, מהירות ודייקנות. הלקוחות הרבים שלנו שקיבלו מאיתנו שירות מצוין וחוזרים שוב ושוב אלינו הם אלו אשר יעידו על טיב השירות, הצוות המקצועי, העמידה בזמנים וחשוב לא פחות – היחס האדיב ללקוח.

פנה אלינו עוד היום וקבל מענה מהיר וייעוץ מקצועי!

כתוב תגובה על דוריאן הובלות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות על דוריאן הובלות

  • אילנה משה 01.09.2014
    היינו צריכים הובלה עם מנוף כי המעלית בבניין החדש קטנה. הצוות של דוריאן לא היסס ועבד ללא הפסקה עם המנוף. מאוד ממליצה!
  • דמיטרי זוברוב 01.09.2014
    הצוות של דוריאן היה נחמד והעביר לי דירה מנס ציונה לשרון במחיר מפתיע תוך נתינת יחס מדהים.

נגישות