התקשרו עכשיו 053-9367694

שירותי אחסנה

הובלות מנוף

995 עסקים

הובלות קטנות

1140 עסקים

הובלת דירות

2015 עסקים

הובלת משרדים

1003 עסקים

שירותי אחסנה

320 עסקים

שירותי אריזה

577 עסקים

 

יש לכם ציוד ואין לכם מקום עבורו? נוסעים לחו"ל לתקופה ממושכת ומחפשים היכן לאחסן את דברים שלכם עד שתחזרו? ברוכים הבאים לפורטל פנוי להובלה, הפורטל שמסדר לכם שירותי הובלה ושירותים נלווים כמו שירותי אריזה, שירותי פריקה וכן שירותי אחסון. בואו לאתר מקומות אחסון מקצועיים ואחראיים, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהכבודה שלכם בטוחה ונשמרת עבורכם.

רק שירותי אחסון מקצועיים ומהימנים

כאשר חושבים על לקחת דברים שחשובים לנו ולשים אותם באחסון, זה יכול הישמע קצת מפחיד. האם מקום האחסון אטום למים ועמיד בפני עונות השנה? האם יש למחסן שירותי אבטחה למניעת פריצות וגניבות? האם הכול יישמר בצורה אחראית ולאיש לא תהיה גישה לחפצים שלי? בפורטל פנוי להובלה, התשובות נמצאות בידיכם.

דבר ראשון, צוות פנוי להובלה מבצע סינון של חברות האחסון המתפרסמות ומקומות שמקבלים חוות דעת שליליות או תלונות, מוצאות מהמאגר. בנוסף, אתם בחורים איזה סוג של שירות אתם רוצים לקבל, למשל: מחסן שנמצא ברחבה מאובטחת למניעת סיכונים של פריצות וגניבות או מחסן ללא אבטחה בכדי להעניק לכם פרטיות מוחלטת.

טווחי מחירים מומלצים לשירותי אחסון תכולת דירה לפי גודל

פריטים בודדים (מוצרי חשמל או רהיטים) - החל מ-90 ש"ח עבור כל פריט

דירת 3 חדרים החל מ- 900 ש"ח

דירת 4 חדרים החל מ- 1100 ש"ח

דירת 5 חדרים החל מ- 1300 ש"ח

רוצים לקבל מאתנו מספר הצעות מחיר של חברות אחסון באזורכם? השאירו לנו פרטים באתר, באמצעות הנציגה הווירטואלית או באמצעות הטופס, ואנו נשלח לכם מבחר הצעות משתלמות. השירות ניתן לנוחיותכם על ידי פורטל פנוי להובלה, ללא עלות וללא כל התחייבות.

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
Accessibility