התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות מנוף

הובלות מנוף

995 עסקים

הובלות קטנות

1140 עסקים

הובלת דירות

2015 עסקים

הובלת משרדים

1003 עסקים

שירותי אחסנה

320 עסקים

שירותי אריזה

577 עסקים

 

כל מה שצריך לדעת על הובלות מנוף

תמיד תהיתם מהן הובלות מנוף ולמה בכלל צריך אותן? יש לכם שאלות לחברת הובלות אבל אין לכם את הזמן לברר, לבדוק ולהשוות מחירים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנו באתר מובילים בגובה סוגרים לכם את כל הפינות לגבי הובלות מנוף עוד היום ומוצאים לכם את החברה המצטיינת בכל סוגי ההובלות בקרבת ביתכם.

הובלות מנוף- אתם שואלים, אנחנו עונים

הובלות מצליחות להעיר לא מעט שאלות ותהיות, במיוחד כשלא מדובר בהובלות רגילות של דירות קטנות אלא בהובלות מנוף, הובלות מכולות ומשרדים או בתים גדולים שיש בהם תכולה גדולה. הנה חלק מהשאלות הנפוצות שאנו נשאלים לגבי הובלות בכלל והובלות מנוף בפרט, ועל רובן ניסינו לענות:

מתי כדאי להשתמש במנוף במסגרת ההובלה? המנוף הוא מכונה יעילה וחיונית כאשר יש צורך להוביל ציוד כבד או גדול אל קומה גבוהה, בבניינים שאין בהם מעלית כלל או שהמעלית לא גדולה מספיק, במקרים בהם חדרי המדרגות לא מתאימים או מקשים על ההובלה, הובלת מכולות, שינוע קרוואנים ומכונות גדולות ועוד.

מדוע כדאי להתעקש על מנוף ובאילו מקרים הוא הכרחי? אם אתם צריכים להוביל דברי ערך גדולים שלא ניתן לפרק כמו למשל פסנתרים, והתנאים בשטח לא מאפשרים לעשות זאת בבטחה מבלי שהם יינזקו, כדאי מאוד לשלב מנוף בהובלה, שכן באמצעות המנוף מובילים את התכולה היישר אל תוך הדירה דרך פתח החלון ואין כל סיכוי שתתחכך עם הקירות או התקרה.

הובלה עם מנוף היא לעיתים בגדר אפשרות אך לעיתים היא הכרחית ולדוגמא כשיש להוביל ריהוט שהוא כבד במיוחד, מזגנים, פסנתרים, דודי שמש, ויטרינות זכוכית גדולות ועוד ועוד.

מהם המאפיינים ומהן התועלות שהובלות באמצעות מנוף? המנוף מסוגל להעלות תכולה כבדה מאוד של עד 300 קילוגרמים לגבהים של כמה עשרות מטרים. המנוף מפחית במידה ניכרת את עבודתם של המובילים ומקל על כל מהלך ההובלה מאוד הן מבחינת המהירות שבדבר והן ביעילות, בשקט ובניקיון של ההובלה כולה.

האם כל חברת הובלה יודעת להוביל גם עם מנוף? התשובה היא לא, וגם לא לכל חברה יהיה מנוף באמתחתהמלכתחילה. זו הסיבה שבגינה חשוב לשלוח לכל חברה שבאים איתה במשא ומתן את הרשימה המפורטת שלכם שכוללת את כל תכולת הדירה. רק בצורה הזו חברת ההובלה תדע לומר לכם האם היא יכולה לספק לכם את השירות אותו אתם דורשים ולהערך לכך בהתאם.

האם נדרש ידע מיוחד כדי לבצע הובלות של מנוף? כמובן שכן ולכן לא כל מוביל יוכל לבצע כל עבודת הובלה שתדרש ממנו. מפעילי המנוף הם אנשים שהוכשרו לעסוק בכך ויש להם את המיומנות ואת כל הכלים הנכונים לוודא כי הובלת התכולה נעשית בצורה מקצועית וללא תקלות או בעיות.

צריך לדעת לתפעל את המנוף ולהכיר את כל הזוויות והדקויות שלו כדי לאבחן כמה משקל הוא יכול לשאת, לאיזו גובה הוא מסוגל להרים וכדומה.בנוסף נדרש ידע וניסיון רב גם באריזת התכולה כך שהרכוש המובל לא יקבל שריטות או יישבר, לא ידלוף, ובמקרים החמורים יותר -יישמט אל הקרקע, יהרס כליל ואף יסכן את העוברים והשבים.

איך הכי טוב למצוא חברת הובלה? כנראה שלא בדפי זהב. אם אתם כבר עושים את ההכנות להובלה הקרובה וצריכים להזמין שירותי הובלה, ודאי תמהרו לגלות כמה חברות הובלה קיימות ועד כמה חשוב להשוות ביניהן ובעיקר בין המחירים שהן מציעות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהן.

העצה הכי טובה שנוכל לתת לכם לגבי מציאת שירותי הובלה היא ללכת לפי ההמלצות שתקבלו לגבי חברות הובלה, כשהעיקרון הוא פשוט וקל להבנה: ככל שחברת הובלה מסויימת תזכה ליותר המלצות וביקורות טובות, כך תוכלו להיות יותר רגועים שבחרתם נכונה ושהסיכויי שייגרמו לכם נזקים כלכליים או עוגמת נפש כתוצאה מהמעבר הוא נמוך.

מעברי דירות, משרדים או מפעלים הם הרבה פעמים אירועים מרגשים, אך יחד עם זאת, כל אחד יסכים שמדובר בפרוייקטים לא פשוטים. אתר מובילים בגובה רוצה לסייע לכם לאתר חברת הובלה קרובה לבית, חברה מקצועית ומהימנה שתוביל כל סוג של תכולה למען החדש בבטחה ובשלום. מלאו את הפרטים והשוו מחירים כבר היום, בחינם וללא כל התחייבות מבחינתכם!

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
Accessibility