התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות קטנות

 

הובלה קטנה עשויה להראות לכם כמו עניין לא כזה רציני או גדול, משהו קליל כזה שעוברים אותו בשעה ביום המעבר וגמרנו. ולמרות שלעיתים זה המצב, הרבה פעמים מגלים שאין למעשה שום קשר בין גודל ההובלה לבין המורכבות או הסיבוך שלה. התכולה שלכם כוללת רק שולחן קפה קטן וכמה ארגזים? גם את ההובלה הזו תצטרכו לתכנן ולעשות כמו שצריך. צריכים קצת עזרה? בואו לקבל אותה פה באתר פנוי להובלה!

הובלות קטנות עושים בכיף

הובלות לא גדולות עשויות להיות רלוונטיות הן למגזר העיסקי והן לפרטי. בעלי עסקים קטנים, משרדים של חברות הייטק, מפעלים קטנים, דירות קטנות וכדומה עשויים למצוא את עצמם לקראת מעבר למקום חדש כשלמעשה הם מגלים די מהר שהציוד שלהם איננו רב וכי ההובלה נכנסת תחת הקטגוריה של הובלה מצומצמת.

לעיתים אפילו אין צורך להוביל משרד שלם בכדי שזו תהיה הובלה קטנטונת. גם פריטים בודדים שנרכוש בחנות מסויימת כגון מכשירי חשמל, רהיטים כבדים ועוד זקוקים להובלה מאחר ולבד יהיה קשה מאוד להרים אותם, בוודאי ובוודאי כשהם אינם מתפרקים.

היתרון הגדול בהובלות מהסוג הזה הוא שהן באמת בדרך כלל הרבה יותר נוחות ומתבצעות בקלות; המחיר לא אמור להרקיע שחקים, ההובלה היא זריזה כי אין הרבה ארגזים להעמיס מרכב ההובלה או לפרוק ממנו, ולעומת הובלות גדולות הן לרוב גם יותר פשוטות לביצוע.

ולמרות זאת, יש כמה דברים חשובים לקחת בחשבון כדי שיהיה אפשר לעשות אותן באמת בכיף, בפשטות וכמה שיותר מהר. ודאי כבר ניחשתם מה הצעד הראשון שאי אפשר לפסוח עליו- הזמנת שירותי הובלה. אף על פי שישנם גם אנשים שיהיה להם קרוב משפחה נדיב וחסר מעש שיתנדב לתת יד ולהרים את הפסנתר עם חבלים רעועים במעלית, לא כולם מוצאים עזרה חינמית ונדיבה שכזו ומבינים שאין להם כל ברירה אלא להתחיל לעשות טלפונים לכמה חברות הובלה באיזור.

עוד בשיחה הראשונה ראשונה עם נציג מחברת ההובלה (או עם המוביל עצמו, אם יצרתם קשר עם חברה קטנה במיוחד), תתכוננו לכך שאחת השאלות הראשונות שישאלו אתכם היא באיזה יום ובאיזה תאריך אתם מתכוננים לעבור.

ליום והשעה יש חשיבות מעבר לשאלה אם המובילים פנויים או לא, וגם המחיר יקבע בין היתר על פי הנתון הזה. כולם יודעים שכדי לשלם כמה שפחות על הובלות, לא מספיק שזו תהיה הובלה שהיא קטנה אלא גם לעבור שלא בימי חג או ערבי חג, חופשי קיץ ארוכים וכל מועד אחר שכמוכם, גם המובילים לא ששים לצאת לעבודה. אם בכל זאת החלטתם לעבור דווקא בחופשת הקיץ של הסטודנטים, צפו שהמחיר יקפוץ.

יפה. כעת המובילים יודעים מתי אתם רוצים להוביל והם גם פנויים להובלה באותו יום, נהדר. מה עכשיו? כעת עוברים לרשימה שהכנתם (מבעוד מועד!) הכוללת כל ארגז וארגז וכל מכשיר חשמלי גדול כקטן, רהיט מפורק או שלם שיש לכם בבית. אל תחשבו שיש דברים שמיותר לציין בפני המובילים מאחר וזה עלול להתנקם בכם בשלב מאוחר יותר, כשהמובילים יווכחו לדעת הכול בעצמם...

אוקיי, אז כיסינו את היום ואת הרשימה, מה עכשיו? כעת המובילים ינסו להבין מהדברים שלכם מהו גודל המורכבות של ההובלה. גם הובלות קטנות עשויות להיות קשות למדי ולמשל כשהציוד כבד מאוד, כשלא נוח להעביר אותו דרך גרם המדרגות בדירה הישנה או החדשה, במידה ואתם גרים בבניין שהכניסה אליו רחוקה מאוד מהחנייה של המשאית וכדומה.

גם את הפרטים הללו השתדלו שלא לחסוך מחברת ההובלה, שכן המובילים במילא יגלו זאת לבד ועדיף שידעו על כך מראש. אם מדובר בהובלה הכרוכה במנוף למשל, עליהם לדעת זאת ולהתארגן בהתאם. אם יש צורך לעטוף משהו בצורה מיוחדת, עליהם לדאוג לחבלים, שמיכות וכדומה.

אל תטעו, הובלות קטנות יכולות להיות יקרות ממש כמו הובלות גדולות כשיש בהן סיבוך או כשלא יודעים להתנהל כמו שצריך עם חברת ההובלה, וכן יש להדגיש בפניהן את כל הדברים שציינו לעיל מראש!

איך עושים בחירה נכונה של מובילים?

מה שכן, לא כל שירותי הובלות הם גם שירותים להובלות קטנות. המחיר היחסית נמוך עשוי לגרום לכמה חברות הובלה לרדת מהעניין פשוט כי הובלה אחרת כנראה שיותר תשתלם להם. לכן, אם מדובר בהובלה שהיא מאוד קטנה, באופן קיצוני כמו של פריט אחד, כנראה שיהיה שווה להתאמץ קצת ולשריין חבר כלשהו לשעה זריזה.

עם זאת, אם תדעו לאתר את החברה שבמיוחד מציעה את שירותיה להובלות קטנות, לא תוכלו "ליפול" ורוב הסיכויים שהיא תענה לכם בחיוב.

על מקצועיות, ניסיון, אחריות וביטוח הובלות כבר בוודאי שמעתם באין ספור מקומות, ולא בכדי. בעיקר כשיש מה להפסיד במסגרת ההובלה; ציוד יקר שיכול להינזק, דברים יקרי ערך שהולכים לאיבוד וכדומה, חשוב ביותר לעשות ביטוח וכן לוודא את מידת האחריות שיש לאותה חברה במקרה וקורים כשלים ותקלות.

הובלות קטנות- הגיע הזמן להשוות

אז מצאתם חברת הובלה שהסכימה לכל התנאים שלכם ונדמה לכם אפילו שהיא הציעה מחיר לא רע. האם תעצרו פה? כנראה שלא כדאי. אולי המחיר שקיבלתם לא מחובר למציאות ואתם פשוט חסרי ניסיון ותמימים מדי? גם אם הכול נראה מושלם, לא תפסידו כלום מלבצע עוד כמה שיחות טלפון לעוד חברה או שתיים כדי להשוות בין המחירים השונים.

הובלה קטנה בצ'יק צ'ק!

הסתבכתם? כבר לא יודעים מהי חברה להובלות קטנות ואיפה אפשר למצוא אחת טובה? אנחנו מציעים לכם שירות מיוחד! מלאו את הטופס הקצרצר והלא מחייב שאצלנו באתר פנוי להובלה וקבלו הצעות מחיר ופניות מחברות מובילות בתחום ההובלות ליד הבית עוד היום ובחינם.

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות