התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת דירות

הובלות מנוף

995 עסקים

הובלות קטנות

1140 עסקים

הובלת דירות

2015 עסקים

הובלת משרדים

1003 עסקים

שירותי אחסנה

320 עסקים

שירותי אריזה

577 עסקים

 

מדי שנה, אלפי אנשים בישראל תרים אחר חברת הובלת דירות מקצועית, אשר תעניק להם שירותי הובלה אמינים, אחראיים ומוקפדים. במאמר הבא נסקור את כל אותם הפרמטרים המהותיים המסייעים לקבוע את טיבה של חברת ההובלה ואת הדרכים המומלצות בהן ניתן להפוך את יום המעבר לקליל ויעיל:

בחירת חברת הובלת דירות

ישנם מספר פרמטרים חשובים המשחקים תפקיד משמעותי בבחירת חברת הובלת דירה:

סוגיית המחיר

מחיר הובלת הדירה נקבע בהתאם למספר גורמים כגון מרחק ההובלה, כמות הציוד, סוג הציוד ועוד. באופן טבעי, המרחק אותו תאלץ משאית ההובלה לעבור וכמות הדלק אותה היא תצרך משפיעים ישירות על מחיר ההובלה. לכן, על מנת לצמצם משמעותית את מחיר ההובלה, כדאי לפנות אל חברה הממוקמת בקרבת ביתכם.

גורם נוסף המשפיע על מחיר ההובלה הינו סוג ומהות ההובלה. דין הובלת דירה הוא אינו כדין הובלת משרד, שכן סוג הציוד אותו מבקשים להעביר וכמות הציוד שונים. בנוסף, הובלה המצריכה שימוש במנוף לשם הוצאת או הכנסת ציוד גדול אשר אינו יכול לעבור את סף הדלת, מתומחרת באופן גבוה יותר.

מחירים מומלצים לשירותי הובלת דירה לפי גודל

מחיר הובלת דירת חדר בין 600-1200 ש"ח

מחיר הובלת דירת 2 חדרים בין 1000-2000 ש"ח

מחיר הובלת דירת 3 חדרים בין 2000-3000 ש"ח

מחיר הובלת דירת 4 חדרים בין 3000-4000 ש"ח

מחיר הובלת דירת 5 חדרים בין 4000-5000 ש"ח

מחיר הובלת דירת 6 חדרים בין 5000-6000 ש"ח

מחיר הובלת דירת 7 חדרים בין 6000-7000 ש"ח

ביטוח הובלת דירות

פרמטר מהותי ביותר בהובלת דירה (או משרד) הינו ביטוח ההובלה בו החברה עורכת שימוש. חברת הובלה אחראית ומקצועית תדאג להחזיק בפוליסת ביטוח מקיפה אשר תדאג הן לרווחת הלקוחות שלה והן לרווחתה שלה.

הצעת מחיר מסודרת

הקפידו לבקש מחברת ההובלה הצעת מחיר מסודרת וסופית עוד בטרם יום המעבר עצמו. לשם כך, בקשו מהחברה לשלוח אליכם נציג מטעמה אשר יעריך במו עיניו את עלות ההובלה. כך, תוכלו לחסוך מעצמכם הוצאות כלכליות אותן לא צפיתם.

שירותי אריזה

ישנן חברות הובלה המציעות לקהל לקוחותיהם שירותי אריזה מקצועיים בתשלום נוסף. במידה ואתם מעוניינים בשירות אריזה, הקפידו ללוות את האורזים בזמן עבודתם והשגיחו עליהם. במידה ואינכם מעוניינים בשירות זה, ביכולתכם לבקש מחברת ההובלה עזרה במתן ארגזים מותאמים לאריזת ציוד.

שעת ההובלה

ככלל ובייחוד בעונת הקיץ עמוסת הלקוחות, חברת ההובלה תתאם באותו היום יותר מלקוח אחד. על מנת לזכות בשירות מהיר ויעיל ועל מנת להימנע מהמתנה ארוכה להגעת חברת ההובלה, בקשו להשתבץ כלקוחות הראשונים של החברה ביום ההובלה. לשם כך, עליכם לפנות אל החברה לפחות שבועיים-שלושה מראש.

תפקידה של חברת ההובלה

תפקידה של חברת ההובלה אינו מתמצה אך ורק בהעברת הציוד שלכם ממקום א' אל מקום ב' אלא, עליה להקפיד להכניס את הציוד בזהירות אל החלל אליו הוא מיועד בבית החדש.

כיצד להתכונן אל יום מעבר הדירה?

כידוע, יום מעבר הדירה אינו מסתכם אך ורק בשכירת שירותיה של חברת הובלת דירות מקצועית, אלא הוא דורש הכנה מרובה מבעוד מועד:

פנייה אל נותני השירותים השונים

פנו כשבועיים מראש אל מספקי השירותים השונים אליהם אתם מנויים כגון חברת הטלפון וחברת האינטרנט. תאמו עם נציגי החברה הגעת טכנאים לבית החדש במידת הצורך.

פנייה אל חברת החשמל ומשרד הפנים

פנו אל חברת החשמל ועדכנו אותם בתאריך מעבר הדירה. כך, תוכלו למנוע מעצמכם אי הבנות אשר יגררו עמם תשלומים מיותרים בעבור צריכת החשמל בבית הישן. בנוסף, עליכם לפנות אל משרד הפנים לשם ביצוע שינוי כתובת מגורים.

אריזת הבית

הכינו רשימה מסודרת הכוללת את כל תכולת הבית, בהתאם לחדרים השונים. ארזו כל פעם חדר אחר וסמנו את הארגזים שלו בצבע מסוים. כך, תוכלו לדעת מראש אילו ארגזים מיועדים לאיזה חלל בבית החדש. הקפידו לעטוף בניירות עיתון ישנים את החפצים השבירים אותם אתם אורזים וכתבו על הארגז את המילה "שביר".

ניקיון והכנת הבית החדש

על מנת שתוכלו להרגיש בבית כמה שיותר מהר, הקפידו לנקות ולהכין את הבית החדש לבואכם יום-יומיים לפני מועד המעבר. הכנת הבית החדש כוללת צביעת קירות במידת הצורך, ניקיון ותיאום הגעת טכנאים שונים כגון טכנאי האינטרנט וטכנאי הגז.

הכנת הבית הישן

בדקו מהם האלמנטים השונים בהם עליכם לטפל לפני מסירת המפתח לדיירים החדשים. לרוב, אנשים המתגוררים בשכירות מחויבים על פי חוזה להשיב את הבית הישן למצב בו הם קיבלו אותו. כלומר, לצבוע את הקירות, לסתום סדקים ולנקות.

מועד המעבר

תאמו את יום המעבר בסמיכות לסוף השבוע. כך, תוכלו ליהנות מראש שקט וזמן פנוי לארגון הבית החדש.

מציאת סידור לילדים

בקשו מבני המשפחה או מחברים קרובים להשגיח על ילדיכם ביום המעבר. כך, תוכלו להתפנות אל הליך המעבר ביתר קלות.

מציאת סידור לבעלי החיים

בעלי החיים עלולים להיבהל מהליך המעבר. לכן, כדאי למצוא גם להם סידור ליום המעבר.

הובלת דירה בקלות וביעילות

לסיכום, תקופת מעבר הדירה היא אינה תקופה פשוטה, אך בעזרת תכנון נכון של לוח הזמנים ובעזרת שכירת שירותיה של חברת הובלות מקצועית, ניתן בהחלט להפוך את יום המעבר לקל ויעיל!

מחפשים חברת הובלות אמינה, אחראית ומומלצת? אנו בפורטל המוביל הראשון מזמינים אתכם למלא את טופס יצירת הקשר המצורף ולקבל ישירות אליכם הצעות מפתיעות ומשתלמות מצד חברות ההובלה המומלצות ביותר בכל רחבי הארץ!

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

תגובות אחרונות באתר

 • עדינה כתב תגובה על ניק הובלות

  ארתור והצוות עזרו לנו במעבר דירה בהתראה קצרה. השירות היה…
  נוסף ב 22.10.2018 - 04:48
 • יוסף כתב תגובה על L.M הובלות (עד 5 חדרים)

  לאוניד תותח על! הוא וצוות המובילים פירקו עבורנו רהיטים והרכיבו…
  נוסף ב 16.10.2018 - 08:04
 • שלי כתב תגובה על ברגר הובלות דירות

  מעבר הדירה הפך עבורנו לחוויה! מובילים מקצועיים, אמינים וזריזים. פשוט…
  נוסף ב 16.10.2018 - 07:53

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
Accessibility