התקשרו עכשיו 053-9367694

שירותי הובלות בתל אביב

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בתל אביב

אזורי שירות בארץ

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בתל אביב

 

בואו לבחור לכם חברת הובלות בתל אביב ואיזור המרכז!

הובלות תל אביב עשויות להיות מאוד שונות אחת מהשנייה; יש הובלות קטנות לעומת גדולות במיוחד, הובלות של בתים או דירות לעומת של משרדים ובתי עסק, יש הובלות בחג או בקיץ לעומת הובלות בתקופת החורף, ועוד ועוד. מה מאפיין את ההובלה שלכם ואיך תתאימו לה את החברה הטובה ביותר? כל הפרטים ושירותי ההובלה הכי מובחרים אצלינו באתר סנטר הובלות!

הובלות תל אביב- על הובלות גדולות

הובלות גדולות הן בדרך כלל כאלו של משפחות מרובות ילדים וציוד, או של בתי עסק, מפעלים ואירגונים שונים מרובי עובדים ומשרדים פנימיים.

הובלות גדולות יהיו בדרך כלל יקרות יותר מהובלות רגילות, שכן על המובילים להשקיע זמן רב בהעמסה על המשאית ופריקה, ולעיתים גם בפירוק של הרהיטים, בהרכבה ובאריזה. כדי לעשות הובלות מסוג כזה, צריך לוודא שחברת ההובלות ערוכה אליהן בהתאם; שגודל המשאית מתאימה לגודל וכמות הציוד, שישנם מספיק מובילים שיבצעו את ההובלה ביום המעבר כדי שהעבודה תתנהל במהירות וללא נסיעות רבות של הלוך-חזור, וכדומה.

הזמן הטוב ביותר להצהיר על כך שאתם מתכננים הובלה גדולה יהיה ממש בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם נציג השירות או המוביל כדי למנוע טעויות וחוסר תיאום ציפיות. לצורך העניין ודאי תתבקשו לפרט ברשימה מסודרת מה בדיוק כוללת ההובלה, מאין ולאן, האם יש מעליות או מדרגות, גישה נוחה למבנים ועוד ועוד.

לעיתים קרובות, הובלות גדולות הן גם הובלות מורכבות. כלומר שיש בהן רהיטים גדולים מאוד או ציוד כבד שמחייב העמסה בדרכים הפחות סטנדרטיות. כשמובילים צריכים להוביל למשל פסנתר כנף ענק לתוך דירה שהמעבר אליה צר, שהמעלית קטנה מדי מלהכיל אותו או שאין מעלית, הם לרוב יעשו שימוש בסוג מסויים של מנוף. המנוף יחסוך מהם את המאמץ הרב ומכם את הצורך בלרכוש פסנתר חדש אחרי שהקודם יסדק ויידפק מהקירות...

הובלות בתל אביב- מה עושים כשיש מעט דברים להעביר?

נהוג לחשוב כי הובלות בתל אביב שהן בסדר גודל קטן, יהיו קלות או משתלמות יותר. אך האמת היא, שהובלות קטנות לפעמים מצריכות התארגנות דווקא מורכבת יותר, וברוב המקרים התשלום לא יהיה נמוך בצורה משמעותית אך ורק כי ההובלה היא מצומצמת.

ראשית, העובדה שמדובר בהובלה קטנה, לא בהכרח תרמוז על ירידה במחיר ולו רק משום שלחברת ההובלה אין כמה רכבים בגדלים שונים אלא רק משאית אחת גדולה. חברות גדולות ורציניות יותר יחזיקו בוודאי כמה רכבים מסוגים שונים, אך לא תמיד זה כך. ומשום שבכל מקרה אתם אלו שמשריינים את המשאית של אותה החברה לאותו היום, אין לה סיבה ממשית להוריד לכם במחיר.

בנוסף, הובלות קטנות עדיין לא מעידות על כך שהציוד הוא קטן או קליל ולכן גם כאן ההתארגנות של חברת ההובלה עשויה להיות דומה לזו שמצריכות הובלות גדולות יותר; מנופים, מובילים רבים, העמסה ללא מעלית ובדירות בעלות גישה מסורבלת ולא נוחה וכו' וכו'.

אם יש לכם הובלה מצומצמת במיוחד ורכוש קטן וקומפקטי, תוכלו לנסות ולבקש מהחברים שיפנו עבורכם יום עבודה ויסייעו לכם במעבר. עם זאת, אם יהיה לכם צורך ברכב גדול ומרווח ואם אתם בכל זאת מרחמים על הגב היקר שלהם, סביר להניח שתצטרכו להזמין שירותי הובלות תל אביב בהקדם.

מחפשים המלצות ומחירים משתלמים? הם בדרך אליכם...

ליקטנו עבורכם את החברות המומלצות ביותר באיזור המרכז. רוצים לדעת עליהן ולקבל פניות עוד היום ובחינם לגמרי? מלאו את הפרטים בטופס הבא ללא כל התחייבות ומיצאו חברת הובלות עכשיו!

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות