התקשרו עכשיו 053-9367694

שירותי הובלות ברחובות

אזורי שירות בארץ

המובילים המומלצים שלנו המתמחים ברחובות

 

הובלות ברחובות- איך עושים את זה נכון?

מעבר בית בפתח? אתם ודאי מתבוננים כעת על כל הרכוש והרהיטים שלכם ותוהים איך בדיוק אתם הולכים להעביר אותם לבית החדש... כדי לעבור דירה בקלות ובלי הרבה טירטורים, טיזוזים ועצבים, כדאי לפעול בסדר הנכון ולעשות את הכול לפי הספר. הכנו לכם תכנית פעולה קצרה בכל מה שקשור בשירותי הובלות רחובות והאיזור כאן באתר עוברים דרומה!

הובלות ברחובות- סדר העניינים

הדבר הראשון שעושים לפני שעוברים דירה הוא לסקור את כל החדרים בבית ולראות ממה ניתן להפטר. היפטרות מחפצים ישנים ורהיטים בלויים לא רק יחסכו לכם קצת בתשלום להובלה אלא שגם תוכלו לתרום אותם לנזקקים, ותתפלאו לגלות גם עד כמה כל התהליך הזה מרפא, מחדש ומרענן את הנפש באופן כללי...

אחרי שהוצאנו מהמשוואה את הרכוש שאתם כבר מזמן לא משתמשים בו והוא סתם תופס לכם מקום בבית, הגיע הזזמן לערוך רשימה מסודרת וארוכה של כל הארגזים שעומדים להיות לכם, את הריהוט, וכן, יש להכניס בה אפילו את שלל העציצים במרפסת אם הם חלק מהעניין.

סוף סוף הגיע הרגע לו ייחלתם יותר מהכול (ואולי גם חששתם קצת ממנו)- להזמין שירותי הובלות ברחובות והסביבה. אך אל דאגה, גם זה עומד להיות פשוט למדי אם תעקבו אחר כמה כללים חשובים.

הכלל הראשון הוא להתעקש על הסכם מסודר ביניכם לבין חברת ההובלה. ההסכם ישקיט את נפשכם ויבטיח שחברת ההובלה תהיה חייבת לעמוד בהתחייבות שלה כלפיכם, אחרת תאלץ לצפות לתביעה מצדכם.

ומה כדאי שיהיה בהסכם? דבר ראשון את הרשימה שהכנתם הרבה קודם לכן ואת פירוט הציוד והריהוט. בצורה הזו המובילים לא יוכלו בשום אופן לטעון שההובלה גדולה יותר ממה שטענתם שהיא ולדרוש סכום גבוה יותר ממש שדרשה בהתחלה.

יש להוסיף לאותו הסכם עם הובלות רחובות גם את התשלום המוסכם ובמידה והוגדר אופן תשלום מיוחד, כדאי גם אותו לציין. גם את כל הפרטים הקטנים שלכאורה נראים לכם כחסרי חשיבות אין לשכוח לשלב בחוזה העבודה ביניכם ולדוגמא את שעת ההובלה ואת התאריך, את מיקום דירה א' ודירה ב', המרחק בקילומטרים ביניהן ועוד ועוד.

החשיבות של הזמנת הובלות רחובות מראש

ברגע שיש ברשותכם רשימה, לא כדאי להסס ולהתחיל לחפש שירותי הובלה אמינים ומקצועיים בקרבת הבית. צריכים עזרה בנושא? אנו באתר עוברים דרומה מזמינים אתכם למצוא את חברת ההובלות הטובה ביותר בעירכם בחינם וללא התחייבות מצדכם!

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות