התקשרו עכשיו 053-9367694

הצעות מחיר

קבלו עכשיו מחברות הובלות הצעת מחיר אטרקטיבית!

עומדים להעביר את כל רכושכם לבית חדש? חלק ניכר מההחלטה שתעשו לגבי חברת הובלה כזו או אחרת תלוי גם בהצעת המחיר שיציעו לכם החברות השונות. מה כל הצעת מחיר צריכה לקחת בחשבון ואיך מוצאים את המשתלמת והאמינה ביותר? כל המידע בפורטל פנוי להובלה!

הובלות הצעת מחיר- מה היא כוללת בתוכה?

לפני שחברת הובלה נותנת הצעת מחיר, היא צריכה לענות לעצמה על השאלות הבאות: הראשונה, מה הקף ההובלה- כלומר בכמה ארגזים מדובר, אילו רהיטים ומכשירים גדולים יש להעביר וכו', השאלה השנייה תהיה מאיזה נקודה לאיזו נקודה יש לבצע את ההובלה ומהו המרחק ביניהן, השלישית תהיה ודאי מאיזו קומה לאיזו קומה והאחרונה היא האם יש צורך במיכשור ואביזרי הובלה מיוחדים כגון מנוף וכדומה.

מן הסתם, הובלות קטנות שיתקיימו בין שני בתים קרובים אחד לשני מקרקע לקרקע יהיו הזולות ביותר, שכן הן יצריכו הכי פחות עבודה מהמובילים. ככל שהקומה אליה מעבירים את הדברים תהיה גבוהה יותר כך יעלה גם המחיר, ואם צריך להוביל את הרכוש לדירה ללא מעלית או עם מנוף דרך החלון, ההובלה כולה צפויה להתייקר ביותר.

ומה עוד חשוב חוץ מהמחיר?

העובדה שחברת הובלה כלשהיא נתנה לכם הצעת מחיר עדיין לא אומרת שזה יהיה המחיר הסופי שהיא תנקוב בו, ולכן יש צורך לנסח את הדברים על הנייר ולוודא ששני הצדדים חותמים על ההסכם.

בנוסף לכך, אם מדובר בהובלה של ציוד יקר ערך, מומלץ לשלם תוספת על ביטוח דרך חברת ההובלה ובכך למנוע את הפחד שארגזים ישמטו אל הקרקע, פסנתרים ייסדקו ורהיטים יישברו בדרך אל המען החדש.

עומדים לעבור ואין לכם רעיון מהיכן להתחיל לאסוף את כל הארגזים? התחילו תמיד באיזורי הסופרמרקטים, עיברו לחנויות שברחבי העיר, התעניינו אצל חברים שעברו דירה לאחרונה וכו'. אם בכל זאת לא תמצאו, תוכלו להוסיף להצעת המחיר של חברת ההובלה גם כמות כלשהיא של ארגזים ואפילו שירותי אריזה.

מיצאו חברת הובלות הצעת מחיר משתלמת כבר בדקות הקרובות עם פורטל פנוי להובלה!

נגישות