התקשרו עכשיו 053-9367694

השירות שלנו

בפורטל פנוי להובלה אספנו עבורכם את מיטב המובילים ברחבי הארץ, אשר מעניקים שירותי הובלה מגוונים, סידרנו לכם אותם לפי קטגוריות של השירות המוצע ולפי ערים ואזורים בארץ. בפורטל תוכלו לאתר בעצמכם את המוביל הנבחר שלכם, או שתוכלו להיעזר בשירות הצעות המחיר, ללא עלות וללא התחייבות, ולחסון זמן באיתור הצעת מחיר טובה והוגנת.

איך השירות עובד?

בכל אחד מעמודי הפורטל יש טופס קצר למילוי פרטים ונציגת שירות וירטואלית. אתם יכולים לשלוח פרטים על ידי מילוי הטופס או באמצעות הנציגה הווירטואלית. הפרטים מתקבלים על ידי צוות הפורטל שמתחילים באיתור ההצעות הטובות הזמינות באזורכם. ההצעות המובילות מועברות אליכם ואתם בוחרים ממי אתם מעוניינים לקבל שירות, כאמור ללא התחייבות – כלומר, אתם לא מחויבים לקבל את השירות. כך אתם יכולים להשוות בין ההצעות, בקלות, בנוחות, בלי לחץ או כאב ראש מיותרים.

אז בין אם דרושה לכם העברת דירה או שירותי אריזה, אל תתברברו בחיפושים או בביצוע טלפונים לכל מכריכם בתקווה למצוא מוביל אמין ובמחיר הוגן, הכול מחכה לכם כאן, בפורטל פנוי להובלה! השאירו פרטים בפורטל ובואו להתרשם, עוד היום, מהמחירים הטובים ביותר בשוק ומחברות ההובלה המקצועיות בישראל.

נגישות