התקשרו עכשיו 053-9367694

מחירון הובלות

כל הסודות על הוזלת מחירי הובלות

כמו ברכישה של שירות או מוצר אחר, גם כשזה נוגע להובלות יש מה לעשות לגבי המחיר. אומנם לא תמיד השיטות השונות יצליחו להפחית בצורה משמעותית את המחיר, אך כל אחד ודאי יסכים כי גם הוזלה של כמה עשרות או מאות שקלים היא לעיתים חיונית ומועילה. בואו נבין לפני הכול מהו מחירון הובלות וגם נגלה איך ניתן לשנות אותו קצת לטובתכם…

מה נכנס בכל מחירון הובלות?

מחירי הובלות מושפעים מכל מיני גורמים, את חלקם תוכלו ואת חלקם לא תוכלו לשנות. כדי לדעת על מה תוכלו לוותר ועל מה לא כדי להוזיל עלויות, קודם צריך לפענח ממה מורכב כל מחירון:

מיקום ההובלה- כשאנו אומרים מיקום, אנו מתכוונים למעשה לשני דברים; למרחק בין הנקודה ממנה אתם מעבירים את החפצים למקום בו יושבת חברת ההובלה עצמה, ושנית למיקום שבין שני הדירות או הבתים. ההשלכות של מרחק רב בין הבתים באות לידי ביטוי במחיר, שכן שירותי ההובלה לוקחים בחשבון את עלות הדלק ואת זמן הנסיעה.

רמת קושי- עבור המובילים, רמת הקושי כוללת את מספר הקומות שיהיה עליהם לעלות ברגל, את כמות הציוד והארגזים שיהיה עליהם לשאת על גבם, את מורכבות הציוד כמו למשל כלי נגינה גדולים וכבדים שלא ניתן להעביר דרך המעלית או דלת הכניסה לבית ויש צורך להעלות אותם מעלה באמצעות מנוף, ועוד ועוד.

תקופה בשנה- אתם עלולים להיות מופתעים שלחודש המסויים בשנה בו אם עוברים יש חשיבות, הלא ההובלה היא בסך הכול אותה הובלה! עם זאת, חברות ההובלה נוהגות להעלות מחירים בתקופות השיא, ומשום שמרבית האנשים עוברים דירות בחודשי הקיץ, רוב הסיכויים שבתקופה הזו המחירים יהיו גבוהים יותר.

מחירי הובלות והוזלות עלויות

לאחר שפירקנו לגורמים כל מחירון הובלות, נוכל לסקור את השיטות הקיימות להוזיל לפחות את העלויות שכן תלויות בכם:

אריזה עצמאית- רבים מתפתים לשלב במחירון ההובלה שלהם גם שירותי אריזה מקצועיים של אותה חברת הובלות. אף על פי שהדבר עשוי בהחלט להקל על כל הימים הטרופים הקודמים ליום המעבר, מדובר בהוצאה משמעותית למדי עליה תוכלו לוותר.

פירוק והרכבת רהיטים באופן עצמאי- בדמה לשירותי האריזה, כך גם לגבי שירותי הפירוק וההרכבה של הרהיטים שחברות ההובלות עשויות להציע לכם. בעזרת כמה חברים חסונים עם ידיים טובות, תוכלו לעמול על הרכבת הרהיטים לבדכם ולחסוך מעצמכם את הפרידה מכמה מאות שקלים.

התמקחות? וכמובן שגם על מחירי הובלות, כמו על כל דבר אחר כמעט ניתן להתמקח, ואפילו רצוי. יכול להיות שחברת ההובלה לא תסכים לקבל את המחיר שאתם תציעו, אך היא ודאי תשמח לפגוש אתכם באמצע הדרך ולהפחית לכם מעט מהסכום כדי שתהיה מרוצים, שתמליצו עליה ושתהיו נדיבים בטיפ שלכם למובילים.

ולסיום, כמה טיפים מאתר עוברים בכיף: תכננו מספיק זמן מראש את המעבר ושריינו שירותי הובלה לפני כל דבר אחר. החברות לא יהססו להעלות את המחיר אם הן ירגישו שאתם במצב נואש של חוסר אונים… שנית, אל תשכחו תמיד להשוות בין מחירים גם כאשר נדמה לכם שזכיתם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר!

 

Accessibility