התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת מראות

מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים להעביר אותה לחבר טוב או קרוב משפחה? מחפשים מובילים או חברות הובלה להובלת מראות ולא יודעים למי לפנות? בפנוי להובלה תקבלו מענה מהיר להובלת כל סוג של מראה ותוכלו לתאם את השירות במספר הקלקות.

הובלת מראות

הובלת מראה היא לא משימה מסובכת או מורכבת. אם מדובר במראה בגודל סטנדרטי של עד 2 מטר, כל מוביל יוכל לעשות זאת בעזרת רכב בכל גודל. בהובלת מראה גדולה או בהובלת מראת קיר המקרה כבר יותר מורכב אך עדיין לא מסובך במיוחד. פשוט במקרה שכזה יש להיערך לכך נכונה על ידי עדכון המוביל על הגודל המדויק של המראה.

רוצים להוביל מראת קיר גדולה במיוחד? אין בעיה. ידעו את המוביל על הגודל המדויק כך שיוכל להקצות למשימה את מספר המובילים הרצוי ואת הרכב בגודל הנכון למשימה כי פריט בודד אינו מצריך משאית הובלות גדולה אך גם רכב בגודל פרטי לא יענה על המשימה. לכן יודעים המובילים להקצות רכב מסחרי בינוני למשימה כזו, דבר שיכול להוזיל לכם את מחיר הובלת המראה.

פנוי להובלה – הובלת כל סוגי המראות

כאן תהנו ממספר יתרונות בולטים. חסכנו עבורכם את כל תהליך החיפוש אחר מובילים אמינים. תהליך כזה יכול להיות ארוך עם טלפונים מרובים ולא תמיד תקבלו כל המידע על טיב השירות של אותו מוביל. המובילים שלנו עוברים סינון תקופתי וכל מוביל שלא עומד בסטנדרטים בסיסיים של שביעות רצון הלקוחות ומקבל דירוג שלילי יותר מפעם אחת, פשוט מוסר מהאתר.

בנוסף מה יותר חכם מהשוואת מחירים? בדרך זו תוכלו לחסוך מכמה עשרות שקלים ועד כמה מאות שקלים. שווה נכון, אך איך זה עובד? הקלידו את פרטי השירות המבוקש עבורכם בטופס בתחתית העמוד ואנחנו נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר שוות ביותר להובלת מראה כך שתוכלו להשוות ולבחור בהצעה שהכי תתאים לתקציבכם.

סוגי הובלות נוספים שתוכלו לתאם באמצעות האתר:

הובלת מזגן

הובלת מיטה

נגישות