התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת מזגן

לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר, הדרך הטובה, הכלכלית והבטוחה ביותר לחמם את הבית בימי החורף הקרים היא באמצעות מזגן. כמה תעלה לכם הובלת מזגן? אם אתם מחפשים מוביל או חברת הובלות מקצועיים ואמינים לשירות הובלת המזגן ואפילו התקנתו, תוכלו למצוא ולתאם זאת תוך דקות בפנוי להובלה.

הובלת מזגן

המזגנים הנפוצים ביותר כיום הם מסוג עילי. מזגן הבנוי משתי יחידות נפרדות, יחידה פנימית המספקת את מיזוג האוויר ודרכה ניתן לשלוט בטמפרטורה ובעוצמה והיחידה החיצונית שהיא בעצם מנוע המזגן, המותקנת מחוץ לבית. אם אתם מתגוררים בבניין דירות וודאי ההתקנה תתבצע מתחת לחלון החדר בו הורכב המזגן. הובלת מזגן עילי תוכלו לתאם בפנוי להובלה.

הובלת מזגן מיני מרכזי

עוד שחקן ראשי בשוק המזגנים הוא מזגן מסוג מיני מרכזי. מזגנים אלו אהובים על חובבי האסתטיקה מאחר ולא קיימת יחידה פנימית למזגן אלא רק שלט לשליטה. אך בעת התקנתו יש ליצור תעלות נסתרות בתקרה מגבס ולבנות פתחים מתאימים הנסגרים ברשתות. מזגנים אלו נפוצים בבתי עסק, מוסדות וקניונים אך גם בשוק הפרטי – דירות חדשות שנבנות כיום מגיעות עם מזגן מיני מרכזי כסטנדרט.

הובלת צ׳ילרים עם מנוף

הצ׳ילרים או הקולרים, הם מערכות קירור שונות מהמזגנים הפועלות באמצעות גז קר ומים ולרוב מותקנות במחסנים, מפעלים וכו'. מערכות אלו יודעות רק לקרר ולכן הן מותקנות במקומות הזקוקים לקירור תמידי (לדוגמה בעבר בכל דירה באילת היה עם צ׳ילר). ישנן חברות שמתמחות במכירת הצ׳ילרים והדרך הטובה ביותר להובלתם היא באמצעות מנוף, מאחר ומדובר ביחידות גדולות.

הובלת מזגנים מכל סוג מתאמים בפנוי להובלה

מחיר הובלת מזגן מחושב לפי יעד וקומת הדירה ובנוסף, האם מדובר רק בהובלה או גם בהתקנה. אצלנו תמצאו מאות מובילים וחברות הובלה המציעות את השירות במחירים נוחים ואטרקטיביים וזמינות בכל הארץ. בתהליך פשוט וקצר מסרו לנו את פרטי ההובלה שלכם בטופס המיועד לכך ואנחנו נחזור אליכם עם עד 4 הצעות מחיר שוות ביותר לשירותי ההובלה לה אתם זקוקים. לכם יישאר רק לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

הובלות נוספות שתוכלו לתאם באמצעות האתר:

הובלת מכונת כביסה

הובלת מוצרי חשמל

נגישות