התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות מנוף בירושלים והסביבה

אזורי שירות בארץ

 

הובלות מנוף בירושלים אחת ושתיים!

מה עושים כשצריך להוביל ציוד כבד לגבהים מטורפים והוא פשוט לא נכנס במעלית? ומה קורה כשמדובר ברהיטים גדולים ובלתי מתפרקים שעוברים לקומה העליונה בבניין? במקרים שכאלה ועוד, אין שום ברירות- מזמינים הובלות מנוף! כל הפרטים על ההובלה המופלאה והנוחה הזו וגם חברות הובלה במרחק הקלקה אצלינו במובילים בגובה.

על הובלות מנוף בירושלים

כשזה נוגע להובלות עם מנוף, יש מספר יתרונות חשובים שכדאי לזכור לגביהן, והם המניעים אנשים רבים מדי יום להזמין שירותי הובלות מנוף:

חוסכות לנו זמן- הובלות מנוף בירושלים והסביבה הן חסכון משמעותי של זמן; במקום שהמובילים היגעים יצטרכו לעלות מעלה במדרגות באיטיות מרובה כי עליהם להזהר שלא לפגוע בציוד יקר הערך, כל שעליהם לעשות הוא להעלות אותו על וו המנוף ובלחיצת כפתור אחת פשוטה להעלות אותו למעלה!

חוסכות לנו עצבים- כמה פעמים קרה לכם שהובלתם רהיט יקר או כלי נגינה גדול בדרך הרגילה והחסרתם פעימה בכל פעם שהמוביל בטעות שיפשף אותו בקיר או שבר חתיכה ממנו? עם הובלות מנוף אין כל חשש שהתופעות הללו יקרו. ההובלה לא כרוכה בחיכוך עם הקירות, המדרגות או התקרה ולכן אפשר לעבור את כל ההובלה בשקט נפשי וברוגע.

חוסכות לנו כסף- חשבתם שהמנוף בהכרח מייקר את ההובלה? לא תמיד! מה שהמנוף בנוסף לכל מה שציינו לעיל עושה, זה להפחית בכמות המובילים. משום שאין צורך לסחוב את התכולה על הגב והכתפיים, כל מה שנדרש הוא כמה מובילים שיעלו את הציוד על המנוף ומובילא אחד שיפעיל את כל הדבר מלמטה.

חוסכות לנו רכישה של ציוד חדש- משום שהסיכוי שייגרם לתכולה נזק כתוצאה מהובלות מנוף הוא נמוך, אין צורך לדאוג מקנייה של רהיטים או חפצים חדשים, והכול מגיע בשלום ובשלמות.

אוקיי, אז הבנתם שהפעם מזמינים מנוף ולא לוקחים סיכונים מיותרים עם הפסנתר. אבל איפה מוצאים חברת הובלה שיודעת מה היא עושה? כאן באתר מובילים בגובה! מלאו את הטופס כאן שכאן ונחזור אליכם במהירות עם הצעות המחיר המשתלמות ביותר להובלות מנוף עוד היום.

תגובות אחרונות באתר

פאר הובלות

2 חוות דעת
  • קרלוס ולה 01.09.14
    הצוות של פאר הובלות העביר לי דירת 2 חדרים מירושלים למושב אורה תוך עמידה בזמנים שקבענו. ממליץ.
  • admin 18.08.14
    ממש פאר של שירות , אפילו הגיע בזמן
  • תגובות נוספות

מאמרים אחרונים באתר

piano
מעוניינים במחירי חברות הובלת פסנתר בדרום? כנסו!
פסנתר הוא לא עוד חפץ…
packing tape dispenser
מעבר דירה ואריזה
עוברים לדירה חדשה בקרוב? לא…
Moved people
כמה עולה הובלה
גלו כמה עולה הובלה והשוו…
Truck on freeway
מובילים בתל אביב
מובילים בתל אביב מחפשים אתכם!…
נגישות