התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות קטנות ברחובות

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בהובלות קטנות ברחובות

אזורי שירות בארץ

 

להעביר תכולה של דירה, משרד או מפעל שלם למקום אחר עלול להיות כאב ראש לא קטן. לכן גם לא קשה להבין מדוע הובלה מהווה מקור לדאגה בקרב מרבית האנשים שנערכים לקראת מעבר, ולא משנה אם ההובלה עצמה קטנה או גדולה. הדירה קטנה ואין הרבה רכוש? בואו לראות איך תעברו הובלות קטנות בקלות, במהירות ובלי הרבה בלגן.

הטיפים הכי חמים על הובלות קטנות והובלת פריטים בודדים ברחובות

אם אתם לא בטוחים שההובלה שלכם היא קטנה כמו שאתם חושדים שהיא, תוכלו לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: האם כמות הארגזים נראית לכם גדולה? כמה חדרים יש לכם בבית וכמה נפשות מתגוררות בו? האם הרהיטים רבים ומתפרקים להרבה חלקים או שמדובר רק בכורסא ומיטת יחד? האם אתם סבורים שהמובילים יוכלו לפרוק את כל התכולה מהמשאית בנגלה אחת או שתיים או שידרשו הרבה ידיים לצורך המשימה?

למצוא את הכול במקום אחד

גם במקרה של הובלות קטנות רחובות, אחת העצות הטובות ביותר שנוכל לתת לכם היא לאתר חברת הובלות שתציע את כל השירותים שאתם זקוקים להם, בלי שתצטרכו למצוא חברה נוספת. כלומר, אם בכוונתכם לשלם עבור שירותי אריזה, בידקו שהחברה מעניקה לכם גם את האפשרות הזו. אם אתם מעוניינים בביטוח, וודאו שהביטוח כלול במחיר, וכיוצא באלה.

לא לוותר על אחריות

כשמדברים על הובלות, אחריות מטעם המובילים חייבת להיות חלק בלתי נפרד מהעניין. גם אם הרכוש שלכם איננו יקר ערך, אתם בוודאי לא רוצים לקחת את הסיכון שמשהו יקרה לו בלי שמישהו יקח על עצמו את האחריות לתקן אותו או לרכוש עבורכם חדש.

בהובלות יש לא מעט דברים שיכולים להשתבש כשהמובילים לא נוהגים מספיק במקצועיות. לכן, ללא קשר בגודל ההובלה או בערכה, תמיד בידקו שבחוזה ביניכם ישנו סעיף על אחריות מטעם חברת ההובלה.

הובלות קטנות ברחובות – קטן זה גם פשוט?

אל תשכחו שהובלה קטנה היא לא בהכרח גם הובלה קלה. גם ההובלות הקטנות והמצומצות ביותר דורשות לפעמים התייחסות מיוחדת מצד המובילים, שריון של מנוף להעלאת רהיטים וחפצים כבדים שלא מתפרקים וכדומה. לכן חשוב ליידע את המובילים מבעוד מועד בסוג הרכוש שלכם, גודלו וניפחו.

חברות להובלה קטנה מתקשרות אליכם!

רוצים לדעת כמה ההובלה תעלה לכם ומהי החברה המומלצת באיזור המגורים שלכם? מלאו את הפרטים וקבלו את כל המידע מהר, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם, כאן באתר פנוי להובלה

תגובות אחרונות באתר

 • עדינה כתב תגובה על ניק הובלות

  ארתור והצוות עזרו לנו במעבר דירה בהתראה קצרה. השירות היה…
  נוסף ב 22.10.2018 - 04:48
 • יוסף כתב תגובה על L.M הובלות (עד 5 חדרים)

  לאוניד תותח על! הוא וצוות המובילים פירקו עבורנו רהיטים והרכיבו…
  נוסף ב 16.10.2018 - 08:04
 • שלי כתב תגובה על ברגר הובלות דירות

  מעבר הדירה הפך עבורנו לחוויה! מובילים מקצועיים, אמינים וזריזים. פשוט…
  נוסף ב 16.10.2018 - 07:53

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות