התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות קטנות באשדוד

אזורי שירות בארץ

 

הובלה קטנה יכולה להיות של משרד קטן, דירה של חדר אחד או שניים ואפילו של רהיט אחד בלבד. יש לכם סיבה טובה לעבור למען חדש? מקבלים את המקרר הישן של ההורים ואין לכם איך להעלות אותו למעלה? יכול להיות שהובלה קטנות זה בדיוק מה שיש לכם בידיים. בואו למצוא לכם חברת הובלות עם ניסיון ושירות מקצועי עוד היום.

מתכננים הובלה קטנה או הובלה של פריטים בודדים באשדוד? זה קל!

כשמזכירים את המילה "הובלה", אחת השאלות הכי נפוצות היא מתי צריך להתחיל לתכנן, לסדר, לפרק ולארוז. בעוד שאנשים רבים עשויים לחשוב לתומם שיספיקו כמה ימים בודדים לפני יום המעבר כדי להתחיל להתארגן, המציאות בשטח מוכיחה שוב ושוב שלהובלות צריך לדאוג הרבה לפני הזמן שבאמת זקוקים להן.

לפני הכול צריך לזכור כי הובלות קטנות אשדוד ושאר חלקי הארץ מתחילות על הבוקר, וכמה שיותר מוקדם. יש להזמין את המובילים ליום המעבר - היום בו אתם מפנים את הדירה לדיירים החדשים, וזאת לאחר שקיבלתם לידיכם את המפתח של המקום החדש. הסיבה שרצוי להתחיל עם ההובלה מוקדם היא שהמעבר לא מתחיל ומסתיים רק בהובלה בלבד (שבעצמה עלולה להתארך יותר מהצפוי, קטנה ככל שתהיה), אלא שהוא כולל גם פריקה של ארגזים וסידור מינימלי של החפצים לפני שנגמר היום.

את האריזה כדאי להתחיל כיומיים – שלושה לפני שעוברים, גם במקרה של הובלות קטנות. זאת בעיקר כדי לדעת אם יש בהובלה משהו מורכב שאולי יצריך התארגנות מיוחדת מחברת ההובלה, להזמין שירותי אריזה או פירוק רהיטים במקרה הצורך וכדומה.

באיזו חברה כדאי לבחור?

דבר אחד חשוב יש לדעת לגבי חברות ההובלה: לא כולן מוכנות לעשות הובלות קטנות. לכן הדבר הראשון שצריך לברר הוא האם המובילים מוכנים לקחת על עצמם גם הובלה של פריט אחד, דירת חדר או משרד קטנטן, לפני שנכנסים לכל הפרטים האחרים.

לאחר שתקבלו הסכמה לגבי העניין, יגיע הזמן לבדוק לגבי המלצות על המובילים, להשוות בין המחיר שהם יציעו לבין מחירים אחרים, לוודא שהם מספקים אחריות ושיהיו מוכנים לחתום על הסכם מחייב ביניכם.

הובלות קטנות אשדוד במחיר קטנטן

גם הובלה קטנה עלולה לעלות לכם ביוקר אם תבחרו במובילים הלא נכונים והלא מנוסים. אנו רוצים לחסוך לכם את ההשוואות, הביקורות וההמלצות ולהעניק לכם שירות חינמי ולא מחייב! מלאו את הטופס שלפניכם ותהנו מפניות של מובילים מקצועיים בעלי ניסיון במהירות ובחינם לחלוטין.

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות