התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלות קטנות בצפון

אזורי שירות בארץ

 

אין מה להגיד, הובלות יכולות להיות כאב ראש לא קטן. גם אם הן קטנות, וגם אם עוברים לדירה חדשה שבמרחק כמה מטרים בודדים מהדירה הנוכחית, הן עדיין מטלה מציקה שכולם היו רוצים לסיים איתה כמה שיותר מהר. לכן יש להסתכל על הובלות כמו על הסרת פלסטר מהעור – צריך לעשות אותן קצר, מהר וקולע. קבלו פרטים וגם מחירים בעזרת אתר הובלות פנוי להובלה.

הובלות קטנות והובלת פריטים בודדים בצפון

זה לא ממש משנה אם אתם עוברים לצפון או לדרום, או אם ההובלה שלכם היא מקומית. בכל המקרים יש כמה פעולות חשובות שיש לזכור ולבצע כדי שיום המעבר ילך חלק ולא יצוצו בו תקלות שלא צפיתם ולא נערכתם לקראתן:

מובילים השכם בבוקר – אז יום אחד בשנה תאלצו לקום קצת יותר מוקדם מבימים האחרים, לא קרה כלום! תחשבו על זה שככל שתשכימו קום, כך תסיימו עם הובלות קטנות בצפון ובדרום מהר ובשארית היום תוכלו לפרוק ארגזים בשקט, לנקות את הבית החדש, לסדר קצת ולהנות מהדף החדש שפתחתם לעצמכם.

אורזים חכם – יש לכם הובלה קטנה ומעט חפצים? נהדר, כך תוכלו להשקיע אפילו יותר בכל ארגז ובכל שקית, לעטוף את כלי המטבח העדינים בשלל עיתונים, לחלק בנוחות ובחכמה את החפצים בין הארגזים ולסמן על כל ארגז לאיזה חדר או דייר הוא שייך. ככל שתגדילו ראש בכל נושא האריזה, כך גם תהליך הפריקה יהיה קצר וקל יותר.

מובילים מקצועיים, לא חברים – נכון, יש לכם חברים נהדרים והם כולם הציעו להתגייס למען מטרת המעבר שלכם ולהרים ארגזים במדרגות. אך תשאלו את עצמכם: האם הם יודעים דבר וחצי על הובלות? האם הם ידעו כיצד להוביל את המקרר מבלי שהוא יישרט, יידפק וייחבל? ומה לגבי הפסנתר? זה כבר סיפור לגמרי אחר...

עשו לעצמכם טובה גדולה והעדיפו להעסיק מובילים לכמה שעות על פני עזרת החברים. כך גם תמנעו מהם את הצורך לסרב לבקשתכם, וגם תגנו על הרכוש היקר שלכם.

הובלות קטנות בצפון – כמה זה עולה לכם?

לנקוב במחיר אחד לכל ההובלות זה דבר בלתי אפשרי. עלות הובלה תלויה במרחק, בכמויות, במורכבות וכדומה, ולכל מעבר מחיר מיוחד משלו.

מיצאו מובילים בדקות הקרובות!

השוו בין המחירים הכי טובים של חברות הובלה בצפון כבר עכשיו ומיצאו חברת הובלה בקלות, בחינם וללא כל מאמץ. השאירו איתנו כמה פרטים ונחזור אליכם במהרה.

תגובות אחרונות באתר

 • שלי כתב תגובה על ברגר הובלות דירות

  מעבר הדירה הפך עבורנו לחוויה! מובילים מקצועיים, אמינים וזריזים. פשוט…
  נוסף ב 16.10.2018 - 07:53
 • דנית כתב תגובה על רומן הובלות

  רומן וכל צוות המובילים פשוט מקסימים! אדיבים, נעימים וביצעו את…
  נוסף ב 14.10.2018 - 07:11
 • אופיר כתב תגובה על סמארט הובלות

  סמארט הובלות - עשר! מובילים אמינים ומקצועיים. מאוד מרוצים מהשירות…
  נוסף ב 14.10.2018 - 06:01

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות