התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת דירות בתל אביב

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בהובלת דירות בתל אביב

אזורי שירות בארץ

 

הובלות דירה תל אביב- בקיץ או באביב?

אז מהי בעצם התקופה שבה הכי טוב לעשות מעברי דירה? כמה עולה הובלה בתל אביב והאם המחירים שונים מערים אחרות בארץ? ואיך אפשר להעלות את הסיכוי שכלום לא יקרה לתכולת הדירה שלכם? כל התשובות וכל העצות אצלינו באתר הובלות במחיר אש!

הובלות דירה תל אביב- טיפים ועצות להובלות טובות

אומרים שתזמון זה הכול בחיים? כנראה שהדבר נכון גם לגבי הובלות. החוק הראשון אומר: כדי להוזיל עלויות, לא מזמינים בקיץ הובלות! סטודנטים לפני תחילת הלימודים מספקים תעסוקה רבה לחברות ההובלה העמוסות ולכן, אם גם אתם מצפים לשירות כזה ורוצים להשתתף בחגיגת מעברי הדירה בתקופת הקיץ והחגים, סביר להניח שתזכו בהצעת מחיר לא אטרקטיבית במיוחד ודי יקרה.

החוק השני בעולם ההובלות: אורזים לבד ובצורה טובה. אומנם תמיד יהיו גם כאלה שיעדיפו שאנשים אחרים יעשו עבורם את העבודה השחורה והלא נעימה הזו, אך אלה הם בדרך כלל אנשים שהארנק שלהם מרשה להם לעשות זאת! אם חיסכון עומד בראש מעיינכם, עשו לעצמכם טובה וגדולה וותרו על שירותי אריזה.

בעוד שאתם עומלים על אריזת התכולה לבד, שימו לב שאתם משתמשים בארגים חזקים ועמידים, שקניתם את המסקנטייפ מהסוג הטוב ולא מהסוג הזול (זיכרו את המילים האלה, כי החסכון במסקנטייפ כן יחזור אליכם כמו בומרנג...) ושעטפתם את כל הדברים ובעיקר את השבירים שביניהם בניילונים, עיתונים, וכדומה.

החוק השלישי בעולם ההובלות: לא מתפשרים על מובילים! אז הבנתם כבר שעדיף לעבור דירה בחורף ואחרי החגים ושלא כדאי לבזבז את הכסף על אריזה מקצועית. אבל אם אתם רוצים לעבור את המעבר הזה בשלום, על חברת ההובלה אסור לכם בשום אופן להתפשר.

לא קשה להבחין בין מובילים מקצועיים לבין כאלה שצפויים לגרום לכם לעוגמת נפש. מיותר לציין שמתחילים קודם כל מההמלצות ומהחברות ששמעתם את שמן באופן תדיר לאורך השנים בין החברים ובני המשפחה. אותם מובילים מומלצים עובדים בדרך כלל קשה כדי לשמור על המוניטין הטוב שלהם, ולכן רוב הסיכויים שצפויה לכם איתם חוויית מעבר נעימה וקלה.

המובילים שלא יגיעו בזמן שקבעתם, שיטלטלו את החפצים והארגזים שלכם בחוסר זהירות ויגיעו עם משאית קטנה מדי, בדרך כלל גם ישדרו סוג של חוסר אמינות או חוסר אדיבות כבר בדיאלוג הראשון שתעשו איתם כשתרצו לברר על השירותים שלהם ולקבל הצעת מחיר. הערכתם את השירות שקיבלתם? תנו למובילים שלכם טיפ, מגיע להם...

הובלות דירה תל אביב במחירי מבצע?

כן, כן, שמעתם נכון! גם מובילים יוצאים במבצעים ובעיקר בתקופות החלשות שלהם. רוצים לקבל מחיר אטרקטיבי במיוחד? עשו זאת בעזרתינו, אתר הובלות במחיר אש ומלאו את הפרטים כבר עכשיו בטופס שכאן באתר. זכו בהצעות מחיר מצויינות ומידע נוסף על שירותי הובלה בתל אביב והסביבה במהירות, בחינם וללא כל התחייבות.

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

מראה עומדת להובלה
הובלת מראות
מחזיקים במראת קיר גדולה ורוצים…
מזגן
הובלת מזגן
לפי כל בדיקה שנעשתה בעבר,…
הובלת סחורה
הובלת סחורה
מתכוננים לקראת קבלת משלוח גדול…
מערכת ישיבה
הובלת מערכות ישיבה
זקוקים למוביל או חברת הובלות…
נגישות