התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת דירות

טבע הובלות - רק דירות

6 חוות דעת
 • דניאל לשם 03.11.16
  אין יותר טוב מזה! ההובלה הכי מורכבת שהייתה לי - כוללת שתי עצירות של פירקת ציוד והעמסה של ציוד אחר, אך עם זאת עבר חלק ! תודה רבה
 • יפעת ספוזניקוב 01.11.16
  אין דברים כאלה, השירות הכי טוב שקיבלתי ממובילים אבר!!!
 • תגובות נוספות

ריאל הובלות SOS

3 חוות דעת
 • אוסי שמואל 01.11.16
  אנשים ומובילים ממש ממש טובים! שירות נהדר... שמח להמליץ עליכם, אתם ראויים לכל המחמאות!
 • רקפת ברגמן 31.10.16
  הצוות של ריאל, הבטחתי להיכנס לאתר ולכתוב המלצה אז הנה, אני כותבת! תודה על שירות מעולה. באמת שחששתי מההובלה הזאת והראתם לי שאפשר גם אחרת. עשיתם אחלה עבודה!
 • תגובות נוספות

ולדימיר הובלות

2 חוות דעת
 • יובל ומיכל כהן 10.12.17
  אין מילים לתאר את ולדימיר והצוות שלו! פשוט ביצעו הובלה והשאירו אותנו בראש שקט ורגוע :) תיאמנו הובלת דירה מהרגע להרגע וולדימיר נענה בחיוב ובאדיבות למרות ההתראה הקצרה. ההובלה בוצעה בצורה חלקה, ללא בעיות, הרהיטים נשמרו והשירות היה פשוט מעולה! ממליצים לכולם!!!
 • חיים מרגולין 05.12.17
  ולדימיר והצוות שלו עשו עבודה ממש טובה, הגיעו מוכנים לעבודה בבוקר ותקתקו הכל בלי בעיות, הובילו לנו דירת חמישה חדרים מירושלים למודיעין והכל הגיע לדירה החדשה בלי פגע. מומלץ ממש.
 • תגובות נוספות

צלף הובלות

8 חוות דעת
 • סער 22.03.18
  פעם שנייה שאני מבצע הובלה על ידי דניאל והצוות שלו. מקצוענים אמיתיים, שירותיים ואמינים. עוטפים הכל בפצפצים וניילון נצמד מה שצריך כאילו זה הרכוש שלהם ומתקתקים עבודה בלי לגרוע מהרגישות לפריטים . מומלץ בחום.
 • דניאל 22.03.18
  מדויקים, מקצועיים , אמינים,שירותיים הובלות צלף ממש הפתיעות אותי ברמה הגבוהה של המקצוענוצ והשירות. והוגנים במחיר. מומלצים !!! עשיתי הובלה היום מרחובות לירושלים, הכל עבר חלק . הסבלים העמיסו במהירות ובזהירות רבה את הדברים עטפו מה שצריך, הובילו חלק לתחנה ראשונה באחסון וההמשך בירושלים. הכל היה ברמה הכי גבוהה ומעבר למצופה.
 • תגובות נוספות

 

מדי שנה, אלפי אנשים בישראל תרים אחר חברת הובלת דירות מקצועית, אשר תעניק להם שירותי הובלה אמינים, אחראיים ומוקפדים. במאמר הבא נסקור את כל אותם הפרמטרים המהותיים המסייעים לקבוע את טיבה של חברת ההובלה ואת הדרכים המומלצות בהן ניתן להפוך את יום המעבר לקליל ויעיל:

בחירת חברת הובלת דירות

ישנם מספר פרמטרים חשובים המשחקים תפקיד משמעותי בבחירת חברת הובלת דירה:

סוגיית המחיר

מחיר הובלת הדירה נקבע בהתאם למספר גורמים כגון מרחק ההובלה, כמות הציוד, סוג הציוד ועוד. באופן טבעי, המרחק אותו תאלץ משאית ההובלה לעבור וכמות הדלק אותה היא תצרך משפיעים ישירות על מחיר ההובלה. לכן, על מנת לצמצם משמעותית את מחיר ההובלה, כדאי לפנות אל חברה הממוקמת בקרבת ביתכם.

גורם נוסף המשפיע על מחיר ההובלה הינו סוג ומהות ההובלה. דין הובלת דירה הוא אינו כדין הובלת משרד, שכן סוג הציוד אותו מבקשים להעביר וכמות הציוד שונים. בנוסף, הובלה המצריכה שימוש במנוף לשם הוצאת או הכנסת ציוד גדול אשר אינו יכול לעבור את סף הדלת, מתומחרת באופן גבוה יותר.

ביטוח הובלת דירות

פרמטר מהותי ביותר בהובלת דירה (או משרד) הינו ביטוח ההובלה בו החברה עורכת שימוש. חברת הובלה אחראית ומקצועית תדאג להחזיק בפוליסת ביטוח מקיפה אשר תדאג הן לרווחת הלקוחות שלה והן לרווחתה שלה.

הצעת מחיר מסודרת

הקפידו לבקש מחברת ההובלה הצעת מחיר מסודרת וסופית עוד בטרם יום המעבר עצמו. לשם כך, בקשו מהחברה לשלוח אליכם נציג מטעמה אשר יעריך במו עיניו את עלות ההובלה. כך, תוכלו לחסוך מעצמכם הוצאות כלכליות אותן לא צפיתם.

שירותי אריזה

ישנן חברות הובלה המציעות לקהל לקוחותיהם שירותי אריזה מקצועיים בתשלום נוסף. במידה ואתם מעוניינים בשירות אריזה, הקפידו ללוות את האורזים בזמן עבודתם והשגיחו עליהם. במידה ואינכם מעוניינים בשירות זה, ביכולתכם לבקש מחברת ההובלה עזרה במתן ארגזים מותאמים לאריזת ציוד.

שעת ההובלה

ככלל ובייחוד בעונת הקיץ עמוסת הלקוחות, חברת ההובלה תתאם באותו היום יותר מלקוח אחד. על מנת לזכות בשירות מהיר ויעיל ועל מנת להימנע מהמתנה ארוכה להגעת חברת ההובלה, בקשו להשתבץ כלקוחות הראשונים של החברה ביום ההובלה. לשם כך, עליכם לפנות אל החברה לפחות שבועיים-שלושה מראש.

תפקידה של חברת ההובלה

תפקידה של חברת ההובלה אינו מתמצה אך ורק בהעברת הציוד שלכם ממקום א' אל מקום ב' אלא, עליה להקפיד להכניס את הציוד בזהירות אל החלל אליו הוא מיועד בבית החדש.

כיצד להתכונן אל יום מעבר הדירה?

כידוע, יום מעבר הדירה אינו מסתכם אך ורק בשכירת שירותיה של חברת הובלת דירות מקצועית, אלא הוא דורש הכנה מרובה מבעוד מועד:

פנייה אל נותני השירותים השונים

פנו כשבועיים מראש אל מספקי השירותים השונים אליהם אתם מנויים כגון חברת הטלפון וחברת האינטרנט. תאמו עם נציגי החברה הגעת טכנאים לבית החדש במידת הצורך.

פנייה אל חברת החשמל ומשרד הפנים

פנו אל חברת החשמל ועדכנו אותם בתאריך מעבר הדירה. כך, תוכלו למנוע מעצמכם אי הבנות אשר יגררו עמם תשלומים מיותרים בעבור צריכת החשמל בבית הישן. בנוסף, עליכם לפנות אל משרד הפנים לשם ביצוע שינוי כתובת מגורים.

אריזת הבית

הכינו רשימה מסודרת הכוללת את כל תכולת הבית, בהתאם לחדרים השונים. ארזו כל פעם חדר אחר וסמנו את הארגזים שלו בצבע מסוים. כך, תוכלו לדעת מראש אילו ארגזים מיועדים לאיזה חלל בבית החדש. הקפידו לעטוף בניירות עיתון ישנים את החפצים השבירים אותם אתם אורזים וכתבו על הארגז את המילה "שביר".

ניקיון והכנת הבית החדש

על מנת שתוכלו להרגיש בבית כמה שיותר מהר, הקפידו לנקות ולהכין את הבית החדש לבואכם יום-יומיים לפני מועד המעבר. הכנת הבית החדש כוללת צביעת קירות במידת הצורך, ניקיון ותיאום הגעת טכנאים שונים כגון טכנאי האינטרנט וטכנאי הגז.

הכנת הבית הישן

בדקו מהם האלמנטים השונים בהם עליכם לטפל לפני מסירת המפתח לדיירים החדשים. לרוב, אנשים המתגוררים בשכירות מחויבים על פי חוזה להשיב את הבית הישן למצב בו הם קיבלו אותו. כלומר, לצבוע את הקירות, לסתום סדקים ולנקות.

מועד המעבר

תאמו את יום המעבר בסמיכות לסוף השבוע. כך, תוכלו ליהנות מראש שקט וזמן פנוי לארגון הבית החדש.

מציאת סידור לילדים

בקשו מבני המשפחה או מחברים קרובים להשגיח על ילדיכם ביום המעבר. כך, תוכלו להתפנות אל הליך המעבר ביתר קלות.

מציאת סידור לבעלי החיים

בעלי החיים עלולים להיבהל מהליך המעבר. לכן, כדאי למצוא גם להם סידור ליום המעבר.

הובלת דירה בקלות וביעילות

לסיכום, תקופת מעבר הדירה היא אינה תקופה פשוטה, אך בעזרת תכנון נכון של לוח הזמנים ובעזרת שכירת שירותיה של חברת הובלות מקצועית, ניתן בהחלט להפוך את יום המעבר לקל ויעיל!

מחפשים חברת הובלות אמינה, אחראית ומומלצת? אנו בפורטל המוביל הראשון מזמינים אתכם למלא את טופס יצירת הקשר המצורף ולקבל ישירות אליכם הצעות מפתיעות ומשתלמות מצד חברות ההובלה המומלצות ביותר בכל רחבי הארץ!

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

אישה אורזת לקראת מעבר
הובלת ספריה
אם אתם זקוקים למוביל מקצועי…
משאית הובלה
הובלת שולחן פינת אוכל
מחליפים את פינת האוכל? עברתם…
piano
מעוניינים במחירי חברות הובלת פסנתר בדרום? כנסו!
פסנתר הוא לא עוד חפץ…
packing tape dispenser
מעבר דירה ואריזה
עוברים לדירה חדשה בקרוב? לא…
נגישות