התקשרו עכשיו 053-9367694

שירותי הובלות בשימשית

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בשימשית

מאיר הובלות

2 חוות דעת
 • עינת פרייליך 01.09.14
  הצוות של הובלות הצפון העבירו לי בצהרי שישי ספה גדולה ומטבח.. התנהלו בצורה יוצאת דופן.
 • רועי שרון 01.09.14
  הובלות הצפון היו אחראיים ביותר - החל מבדיקת הדירה לפני ההובלה ועד השמירה הנהדרת על הציוד.
 • תגובות נוספות

רויאל הובלות(עכו נהריה חיפה והקריות)

2 חוות דעת
 • מירי וצביקה שחר 11.01.18
  שירות נהדר ומקצועי מאוד, עשו לנו הובלה מנהריה לחיפה וזאת הפעם הראשונה שהובלת דירה שלנו עברה בצורה כל כך חלקה ונעימה. שמרו יפה על הדברים שלנו וגם שמרו על לוח זמנים. יופי של עבודה.
 • ליטל אופנהיים 07.01.18
  רויאל הובלות- חברת הובלות פשוט מצוינת!!! תיאמתי איתם הובלת דירה בעכו ופשוט אין לי מילים! ההובלה בוצעה בצורה מעולה, הגיעו בזמן, העבירו את כל הרהיטים ללא כל פגע והכי חשוב- היו נחמדים ונתנו שירות אדיב! ממליצה לכל תושבי הצפון בחום!
 • תגובות נוספות

אליאנס sos (חיפה קריות ונשר)

2 חוות דעת
 • שלי ונועם מאיר 11.01.18
  איזה יופי של שירות ושל מקצוענות, הגיעו בזמן, היו נעימים ונחמדים ושמרו לנו על הרהיטים ועל מוצרי החשמל בצורה מושלמת. מומלץ ביותר!
 • רויטל טוביל 07.01.18
  תיאמתי עם הובלות אליאנס הובלה של כל הרהיטים והחפצים שלי לדירה החדשה. היה לי מאוד חשוב שהמעבר יתבצע במהירות ושיגיעו בזמן כי ההעברה בוצעה בתקופת מבחנים. הצוות היה פשוט מקסים!! הם לגמרי הבינו את הסיטואציה ותקתקו הכל בצורה זהירה ובטיחותית. תודה רבה לכם! ממליצה לכולם- חברת הובלות אמינה ומקצועית!!
 • תגובות נוספות

אזורי שירות בארץ

המובילים המומלצים שלנו המתמחים בשימשית

טומי הובלות

1 חוות דעת
 • מיכאל 01.08.15
  !!!!!!!!!!! זהירות גנבים !!!!!!!!!! אתמול התקשרתי כדי לקבוע הובלה והסכמו על מחיר שהיה צריך להיות 1200 ש״ח היום אני מחכה מחוץ לבית שלי בשעה 10:00 כמו שקבענו והם הגיעו בשעה וחצי איחור אבל זה רק תחילת הסיפור כשהם הגיעו, העובדים דרשו 200 ש״ח טיפ לכל אחד (!!!!) ולא הסכמתי אבל הם לחצו עליי ובסוף נתתי לכל אחד משניהם 50 ש״ח בנוסף למחיר שהייתי צריך לשלם מראש כי אחרת סירבו להתחיל את העבודה כאילו לא די בכך, כשסיימו לשים את כל הריהוט במשאית אמרו לי שיש להם בעיה ובניגוד למה שהסכמו מראש מסרבים לקחת אותי איתם במשאית לאורך הנסיעה. ביקשו ממני לנסוע במונית שירות על חשבוני ואמרו שניפגש בתל אביב מול הדירה החדשה לבסוף, לא רציתי לשלם על נסיעה במונית שירות אז לקחו אותי איתם בתא מטען!!! כשסוף סוף חשבתי שנסע לתל אביב פתאום אני מגלה שיש להם עוד הובלה בחיפה שהם נוסעים אליה בזמן ההובלה שלי (דרך הגב גם ניסו לגנוב כסף מהבן אדם שלקח הובלה אחרי ואמרו לו שבסוף המחיר כבר לא 1000 ש״ח אלא 1500) ואז חיכיתי שלושה שעות מול הבית של הבן אדם במקום לנסוע ישר לתל אביב. הגענו בתל אביב ב17:00 אחרי 7 שעות כדי להביל דירת סטודיו.... אני מקווה שאני האחרון במצב הזה, שתפו בבקשה.
 • תגובות נוספות

תגובות אחרונות באתר

מאמרים אחרונים באתר

piano
מעוניינים במחירי חברות הובלת פסנתר בדרום? כנסו!
פסנתר הוא לא עוד חפץ…
packing tape dispenser
מעבר דירה ואריזה
עוברים לדירה חדשה בקרוב? לא…
Moved people
כמה עולה הובלה
גלו כמה עולה הובלה והשוו…
Truck on freeway
מובילים בתל אביב
מובילים בתל אביב מחפשים אתכם!…
נגישות