התקשרו עכשיו 053-9367694

שירותי הובלות במרכז

המובילים המומלצים שלנו המתמחים במרכז

טבע הובלות - רק דירות

6 חוות דעת
 • admin 03.11.16
  אין יותר טוב מזה! ההובלה הכי מורכבת שהייתה לי - כוללת שתי עצירות של פירקת ציוד והעמסה של ציוד אחר, אך עם זאת עבר חלק ! תודה רבה
 • יפעת ספוזניקוב 01.11.16
  אין דברים כאלה, השירות הכי טוב שקיבלתי ממובילים אבר!!!
 • תגובות נוספות

ריאל הובלות SOS

3 חוות דעת
 • אוסי שמואל 01.11.16
  אנשים ומובילים ממש ממש טובים! שירות נהדר... שמח להמליץ עליכם, אתם ראויים לכל המחמאות!
 • רקפת ברגמן 31.10.16
  הצוות של ריאל, הבטחתי להיכנס לאתר ולכתוב המלצה אז הנה, אני כותבת! תודה על שירות מעולה. באמת שחששתי מההובלה הזאת והראתם לי שאפשר גם אחרת. עשיתם אחלה עבודה!
 • תגובות נוספות

צלף הובלות

8 חוות דעת
 • סער 22.03.18
  פעם שנייה שאני מבצע הובלה על ידי דניאל והצוות שלו. מקצוענים אמיתיים, שירותיים ואמינים. עוטפים הכל בפצפצים וניילון נצמד מה שצריך כאילו זה הרכוש שלהם ומתקתקים עבודה בלי לגרוע מהרגישות לפריטים . מומלץ בחום.
 • דניאל 22.03.18
  מדויקים, מקצועיים , אמינים,שירותיים הובלות צלף ממש הפתיעות אותי ברמה הגבוהה של המקצוענוצ והשירות. והוגנים במחיר. מומלצים !!! עשיתי הובלה היום מרחובות לירושלים, הכל עבר חלק . הסבלים העמיסו במהירות ובזהירות רבה את הדברים עטפו מה שצריך, הובילו חלק לתחנה ראשונה באחסון וההמשך בירושלים. הכל היה ברמה הכי גבוהה ומעבר למצופה.
 • תגובות נוספות

אזורי שירות בארץ

המובילים המומלצים שלנו המתמחים במרכז

צ'וצ'קו הובלות

1 חוות דעת
 • לילך 30.07.15
  ***כל מי שעובר דירה בקרוב*** חייבת להזהיר אתכם שחלילה לא תחוו את עוגמת הנפש שאנחנו חווינו אתמול. אז יצא ככה, קצת לצערינו והרבה לשמחתינו שאנחנו מעבירים דירה כשאני נמצאת בשבוע 39+ להריון. הגעתי למרק הנחמד והמקסים מצ׳וצ׳קו הובלות, שהיה נשמע מאוד אמין ורציני ולאחר מספר שאלות ובירורים נתן הצעת מחיר אטרקטיבית. בהמשך קבענו יום ושעה (אתמול, 28.7.15 בשעה 18:00-19:00) קבענו ובנוסף שלחתי למרק sms מסודר עם כל הפרטים שסיכמנו+טלפונים+כתובת). בשעות הצהרים של יום ההובלה התקשרתי למרק, היה בממתינה ולא חזר. בסביבות 16:30 התקשרתי שוב..היה בממתינה ולא חזר. בשעה 17:00 התקשרתי שוב..מרק אמר שהוא קצת מתעכב, שנכנסה לו עבודה קטנה לשעה 18:00 ומיד אחר כך יגיע אלי.. עיכוב של שעה וחצי בערך... התבאסתי, אחרי הכל הוא קבע איתנו לפני.. בכל אופן בעלי לקח את הטלפון ואמר לו שהוא שמח שנכנסה לו עבודה ובטח גם ביותר כסף אבל הוא קבע איתנו קודם ובנוסף ביקש שיתחשב בזה שאני יכולה ללדת בכל רגע ובמשך מספר ימים אני מפרפרת את הבית לבד כדי להספיק הכל (בעלי חוזר מהעבודה בשעה 22:30 כל יום). בסופו של דבר בעלי עם הנשמה הטהורה שלו סיכם איתו שיגיע גג בשמונה וחצי. מרק כמובן הבטיח שבשעה 20:30 הוא יהיה אצלינו ולא שניה מאוחר מכן. אבא שלי, שיצא מוקדם מהעבודה והתייצב אצלי בשעה 18:00 דיבר גם הוא עם מרק ומרק לעומת זאת נתן את מילתו שבשעה 20:30 גג 21:00 יהיה פה בוודאות!!! כמובן שניתקנו טלויזיה ואינטרנט עוד במהלך האריזות, אז כשכל הבית ארוז ומחכה משעה 17:00 נותר לנו רק לשבת ולחכות לאדון מרק. אז בשעה 21:00 אף אחד לא הגיע, גם לא ב 21:30 ובשעה 22:00 מרק המקסים שוחח עם אבא שלי ואמר לו שהנגר המקצועי שלו שמפרק ארונות כבר במונית בדרך אלינו וכל שאר העובדים יגיעו מיד אחריו. גם בשעה 23:45 בלילה, תוך כדי שיחות טלפון של מרק שמבטיח שהנה עוד שניה הם אצלינו, א-ף א-ח-ד ל-א ה-ג-י-ע אז בסופו של דבר נשארנו עם כל הבית כולל כל הבית ארוז וספקים חדשים שאמורים להגיע לבית החדש כבר היום בבוקר. כולנו יודעים ומבינים שגם להיום בבוקר כבר לא תהיה לנו הובלה. וכן, מרק עדיין לא הגיע. אז כמו שהבטחתי לך אדון מרק אתמול בדמעות של תסכול בזמן שזלזלת בי ואמרת לי שמוביל אחר כבר היה מנתק לי בפנים- שאעשה הכל כדי שלא תפגע כך באנשים נוספים. אני, בניגוד אלייך עומדת במילה שלי. מרק - צ׳וצ׳קו הובלות
 • תגובות נוספות

 

הובלות מרכז- נערכים בהתאם ועוברים בלי בעיות!

האם אתם כבר יודעים בדיוק כמה ארגזים תצטרכו להוביל בהובלה הקרבה שלכם? מהו המרחק בין הדירה הישנה לחדשה שלכם? מהו התאריך בו אתם מבקשים לעבור? אם אין לכם עדין את כל הנתונים הללו ועוד כמה פרטים חשובים, כדאי שתבררו אותם היטב לפני שאתם מתחילים לטלפן לכל מיני חברות הובלות במרכז והסביבה. בואו לסגור את כל הפינות ולמצוא עוד היום הובלות!

הובלות במרכז- מה צריך להכין לקראתן?

יש כמה דברים בנוסף לארגזים שצריך להכין עבור המובילים. עוד לפני שבכלל הרמתם את הטלפון לחברה הראשונה, ענו לעצמכם קודם כל השאלות הבאות ובידקו שאתם יודעים את התשובות אליהן:

תאריך ושעה- הפרט הראשון והמהותי ביותר הוא יום המעבר הנבחר שלכם. בלי המידע הזה לא תוכל שום חברה לדעת האם היא פנויה להובלה שלכם או לא, וכמו כן גם לגבי השעה. מומלץ להתחיל הובלות מוקדם בבוקר ולא לדחות אותן לאמצע היום או לאחר הצהריים. מעברי דירות לעיתים מסתבכים ויש להם נטייה להתארך גם ללא כל סיבה מיוחדת.

כתובות- משום שחלק ניכר מהצעת המחיר תופס גם המרחק בין שתי הנקודות, לדעת מהו המען החדש אליו אתם עוברים גם הוא קריטי מאוד. אם מדובר על הובלות מרכז שבתוך העיר עצמה, חולון, תל אביב, רמת גן וכדומה, הרי שהמרחק לא צפוי להיות רב מאוד, אך אם ההובלה היא בין עירונית, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

סוג ההובלה- לכם זה אולי ישמע מובן מאליו, אך המובילים צריכים לדעת אם זו הובלה של משרדים או של דירות פרטיות, למשל. הובלות של משרדים עשויות להצריך מהן התארגנות שונה בתכלית, מתוך ידיעה שהפריקה של הציוד לדוגמא תעשה בצורה שונה כשיש צורך לחלק את הארגזים השונים במשרדים המרובים. מעבר לזאת, הציוד המשרדי גם הוא שונה מרהיטים וארגזים של בתים פרטיים ודורש לא אחת התייחסות שונה ומוקפדת יותר. ואולי בכלל מדובר בחומרים כימיים מסוכנים?

גודל, גישה ומורכבות- כל חברת הובלות מרכז תרצה לדעת מהי כמת הארגזים שלכם, האם המובילים שלה יוכלו להגיע אל הדירה בקלות ולהוביל את החפצים במעלית או במדרגות וכדומה.

הובלות במרכז- לדעת לבחור את הטובים

אחרי שעניתם לעצמכם על השאלות החשובות לעיל, הגעתם לשלב בו אתם צריכים למצוא את החברה המובילה, תרתי משמע. מה מעיד על כך שחברת הובלות מרכז היא אמינה וטובה? בדרך כלל ההמלצות הרבות, התיחקור הטלפוני ושנות הניסיון שלה.

אמרתם הובלות מרכז? אמרתם סנטר הובלות!

אתר סנטר הובלות מתמחה בלסדר לכם הובלה מצויינת בקלות ובמהירות האפשרית! מלאו את הפרטים שלכם בקצרה וקבלו טלפונים מידיים מחברות הובלה מצויינות באיזור המרכז, בחינם לגמרי וללא שום התחייבות מהצד שלכם. מאחלים לכם הובלה נעימה וקלה...

תגובות אחרונות באתר

 • גילי שאול כתב תגובה על לאון הובלות (רק דירות)

  קבענו הובלה של המשרד ביום שישי, הצוות הגיע ממש בזמן…
  נוסף ב 05.12.2017 - 14:42
 • דימה סלונסקי כתב תגובה על גל הזוהר

  הזמנתי שירותי פירוק והרכבה להובלת מזנון ענקי שהיה אצל אמא…
  נוסף ב 19.11.2017 - 11:35
 • אייל משולם כתב תגובה על צלף הובלות

  ביצענו את ההובלת משרד שלנו עם צלף הובלות. ההובלה בוצעה…
  נוסף ב 12.11.2017 - 13:54

מאמרים אחרונים באתר

piano
מעוניינים במחירי חברות הובלת פסנתר בדרום? כנסו!
פסנתר הוא לא עוד חפץ…
packing tape dispenser
מעבר דירה ואריזה
עוברים לדירה חדשה בקרוב? לא…
Moved people
כמה עולה הובלה
גלו כמה עולה הובלה והשוו…
Truck on freeway
מובילים בתל אביב
מובילים בתל אביב מחפשים אתכם!…
נגישות