התקשרו עכשיו 053-9367694

מעבר דירה ואריזה

עוברים לדירה חדשה בקרוב? לא בטוחים מהיכן מתחילים? הירגעו, המאמר שכאן יסייע לכם.

לפני שאפשר לחשוב בכלל על הובלה צריך לדאוג בראש ובראשונה לאריזת החפצים. לפני כל מעבר דירה אריזה היא חלק קריטי שאורך לא מעט זמן, אך זה לא חייב להיות מכשול גדול או עניין מרתיע, אם עושים זאת בזמן ובאופן יסודי, לא צפויות בעיות מיוחדות.

הכי חשוב – לפני מעבר דירה אריזה נכונה.

החפצים שלכם ודאי יקרים לליבכם, לכן לא תרצו שדבר רע יאונה להם. בשביל לוודא זאת לא ניתן רק לבקש מהמובילים שינהגו בהם בזהירות יתרה, חשוב לארוז אותם כראוי. מה זה אומר? ראשית כל ודאו שיש ברשותכם קופסאות קרטון, ניירות אריזה, עיתונים וכמובן דבק נייר חזק לאטימת הקופסאות.

ארזו את החפצים באופן חסכוני, מלאו כל קופסא עד תום, אך ודאו שאם יש בקופסא חפצים שבירים הם עטופים במספיק שכבות הגנה. גם אם כרגע לא נראה שצפויה כל סכנה, אל תשכחו שבדרך הקופסאות יעברו טלטלות רבות שעשויות לגרום לנזקים. לכן, עטפו כל פריט בכמה שכבות עיתון ואם אפשר גם נייר בועות לצורך יצירת חוצץ הגנה בין כלל החפצים.

בשביל לחסוך זמן בעת הפריקה ועל מנת לשמור על הפריטים היותר עדינים, סמנו על כל קופסא מה היא מכילה וציינו אם יש בה גם כלים או חפצים שבירים. זו אולי טרחה נוספת בעת האריזה, אך אתם תשמחו שעשיתם זאת כאשר תגיעו לבית החדש ותוכלו להתחיל לפרוק את הדברים במהירות.

מתן שירותי הובלות – הפורטל שלכם לענייני הובלות.

אם אתם מחפשים עוד מידע על הובלות או שאתם זקוקים לשירותי אריזה והובלה, הגעתם למקום הנכון. בפורטל שכאן תוכלו לקרוא הכל על מעבר דירה אריזה ומציאת מובילים, אך הכי חשוב – כאן גם תוכלו להשוות חברות הובלה ולמצוא לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

השירות באתר הוא חינמי ומאפשר לכם באמצעות מילוי הטופס שבתחתית העמוד ליצור קשר עם מיטב חברות ההובלה שפועלות באזור מגוריכם. תוך זמן קצר תוכלו לבדוק מספר הצעות מחיר ולדרבחור לכם את המובילים שיתאימו לכם.

נגישות