התקשרו עכשיו 053-9367694

כמה עולה הובלה

גלו כמה עולה הובלה והשוו מחירים

למרות שהובלות הן לא עניין זול בדרך כלל והדרך למצוא את הטובות שביניהן מלווה לעיתים במאמצים וקשיים, ישנן עדיין חברות הובלה שיציעו מחיר הוגן בעבור שירות מצויין. רוצים למצוא חברה מומלצת כבר בשעה הקרובה? בואו לעשות זאת דרך אתר עוברים בכיף!

אז כמה עולה הובלה?

הכנו עבורכם רשימה קצרה הכוללת חלק מהפרמטרים שכל חברת הובלה לוקחת בחשבון כשהיא נותנת הצעת מחיר עבור שירותיה:

גודל הובלה- לא צריך להיות גאון בכדי להבין שככל שההובלה תהיה בהקף גדול יותר ותכלול ציוד רב ואין סוף ארגזים ורהיטים, היא תהיה יותר יקרה. הובלות קטנות יכולות להסתכם גם בכ- 1500-2000 שקלים בממוצע, כמובן עם תלות בשלל הגורמים הנוספים שאנו עומדים לפרט עבורכם.

מרחקים- עוברים מתל אביב לתל אביב? כנראה שהמרחק לא יהיה פקטור משמעותי במחיר שיתנו לכם. אך אם המעבר נעשה בין ערים רחוקות כמו לדוגמא תל אביב באר שבע, חברת ההובלה תגבה מחיר לא רק עבור הדלק לנסיעה אלא גם על הזמן שייקח לה לנסוע כל כוון.

מורכבות הציוד- בדירה הממוצעתשל משפחה בת3 או 4 נפשותצפויים להיות גם רהיטים, מכשירים וציוד גדול אחר שידרוש מחברת ההובלה לגייס בנוסף למובילים גם מנופים למיניהם, חבלים וכדומה. למורכבות ההובלה חלק משמעותי במחיר שתקבלו, אך ברוב המקרים לא תוכלו להמנע ממנה.

פירוק והרכבת רהיטים- אם אין לכם את הזמן או את הכוח להרכיב חזרה את כל הריהוט המפורק שהובלתם למען החדש, חברת ההובלה תוכל לעשות זאת עבורכם בתוספת תשלום.

שירותי אריזה- שונאים לארוז? היום אתם לא חייבים! שירותי אריזה הם משהו שמאוד מקובל היום להזמין כדי לחסוך זמן על האריזה עצמה ועל החיפוש אחר ארגזים בכל הגדלים והסוגים.

ביטוח- אם ברצונכם לוודא כי הציוד לא יינזק במהלך המעבר או ייגנב על ידי המובילים כדאי לעשות ביטוח לרכוש, ואפשר לעשות אותו גם באמצעות אותה החברה.

רוצים לדעת באמת כמה עולה הובלה? לנו יש את כל התשובות! השוו בין מחירים כבר עכשיו דרך אתר עוברים בכיף!

נגישות