התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת ספות

רכשתם ספה חדשה? מוכרים את הספה הישנה או נותנים אותה לחברים? צריכים מוביל להובלת הספה במחירים נוחים? בפנוי להובלה תוכלו לתאם הובלת ספה מכל סוג במספר הקלקות ולאחר השוואת מחירים תוכלו למצוא מחיר נוח שמתאים לתקציב שלכם.

הובלת ספות

הובלת ספות נכללת בהובלות קטנות או הובלת פריט בודד. בהובלה כזו תוכלו להוביל כורסא, ספת יחיד, ספת שני מושבים והובלת ספת 3 מושבים. הובלה זו לא מסובכת כלל ואם מדובר בהובלה של ספה 3 מושבים מספיק שני מובילים שיבצעו את המשימה.

הכורסה וספת שני מושבים יכולות להיות מובלות עם מוביל אחד, ברכב מסחרי קטן ואין צורך במשאית גדולה להובלה. עניין שיכול לחסוך לכם הרבה בהוצאה. מחירי הובלת ספות נע בהתאם לגודל הספה, מיקום ומועד ההובלה. במקרים חריגים בהם הספות גדולות מידי ברוחבן בכדי לעבור בפתח הדלתות, תוכלו להיעזר בשירות הובלת ספה עם מנוף.

פנוי להובלה – פנויים להובלות עבורכם בכל עת

בפנוי להובלה תוכלו לתאם הובלת ספות בכל רגע ומכל מקום. אספנו עבורכם את טובי המובילים וחברות ההובלה וסידרנו אותם לפי אזורים בארץ וזמינות. כך שתמיד תמצאו מוביל שפנוי להובלה באזורכם. כאן תוכלו לתאם הובלת ספה או הובלת כורסא במספר הקלקות ובכמה רגעים פנויים מזמנכם.

איך זה עובד? כל שתצטרכו זה פשוט למסור לנו את פרטי השירות הנדרש לכם ואנחנו נחזור אליכם במהירות המתאפשרת עם 4 הצעות מחיר משתלמות כדי שתוכלו להשוות ולבחור את ההצעה שהכי מתאימה לכם. תאמו הובלה בראש שקט, כל המובילים שבאתר נבדקים בעמידה בזמנים וטיב השירות שלהם.

רהיטים נוספים שתוכלו להוביל באמצעות האתר:

הובלת מיטה

הובלת שולחן פינת אוכל

הובלת ספריה

נגישות