התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת מכונת כביסה

קיבלתם מכונת כביסה משומשת מההורים או מחברים שאינם עושים בה שימוש או קניתם אחת חדשה? זקוקים למוביל אמין להובלת מכונת כביסה? בעלי מכבסה או בתי הארחה ורוצים להוביל מכונת כביסה תעשייתית גדולה? בפנוי להובלה תוכלו לתאם הובלת פריט בודד עם מובילים וחברות הובלה המצטיינים בתחומם במספר הקלקות.  

הובלת מכונת כביסה

מכונת הכביסה היא מוצר חשוב בבית של כולנו. מוצר בו נעשה שימוש יום יומי בהתאם למספר דיירי הבית. אך כל אחד מאתנו יצטרך להחליף את מכונת הכביסה מדי כמה שנים והצורך להובלת המכונה הישנה או החדשה גדל מדי יום. אמנם מדובר בהובלה שרובנו לא יכולים לבצע לבד, אם מפני שאין לנו רכב מתאים ואם משום שאין ביכולתנו לסחוב את המכשיר בשל משקלו, אך הובלה זו יחסית פשוטה ואין צורך להיערך לכך במיוחד – לשם כך יש מובילים וסבלים מקצועיים, אנשי מקצוע מנוסים שזו עבודתם.

הובלת מכונת כביסה נכנסת לקטגוריית הובלות קטנות, הובלת פריט אחד בודד או מספר פריטים. הובלה קטנה היא הובלה של כמות לא גדולה של חפצים, מכשירים, ציוד או ריהוט המתומחרת לא על פי חדרים כמו שבדרך כלל מתומחרות הובלות רגילות, על כן הן ברוב המקרים זולות ומשתלמות יותר.

עם זאת חשוב להקפיד על אותם דגשים כמו בהזמנת הובלה רגילה, לשאול אם קיים ביטוח, לבקש הצעת מחיר מפורטת בכתב שלא ניתן לשנותה מאוחר יותר ובאופן כללי לוודא שמדובר בהובלה המספקת שירות מקצועי.

הובלת מכונת כביסה תעשייתית

בעלי מכבסות או בעלי בתי הארכה, מחזיקים במכונות כביסה תעשייתיות. מכונות אלו גדולות בהרבה יותר מהמכונה הביתית ויש להיערך לכך בהתאם. לביצוע המשימה יש צורך בצוות שיוכל להרים את המכונות הגדולות ובנוסף, תצטרכו לבדוק האם המכונה התעשייתית שברשותכם יוצאת מפתחי הדלת. אם לא, תוכלו להיעזר בשירות הובלת מכונת כביסה במנוף.

פנוי להובלה – מענה מהיר לכל שירותי ההובלה

בפנוי להובלה תמצאו מבחר גדול של חברות הובלה ומובילים מצוינים בתחום. אנחנו דאגנו לבדוק את טיב שירותיהם ואיחדנו את הטובים ביותר. כאן תוכלו לבחור את המוביל שתרצו בהתאם לאזורכם בארץ ולפי זמינות המובילים, ללא בזבוז זמן יקר.

כל שתצטרכו הוא להעביר אלינו את פרטי השירות הרצוי, בין אם מדובר בפריט בודד או להעביר דירה ואנחנו נעשה את השאר. ברגע שנאסוף את המידע הרלוונטי, נחזור אליכם עם 4 הצעות מחיר אותן תוכלו להשוות ולבחור במוביל עם ההצעה שהכי מתאימה לכם.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הובלת מוצרי חשמל

הובלת מקררים

נגישות