התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת מיטה

התחדשתם במיטה חדשה? צריכים להוביל מיטה חדשה או ישנה אותה תרצו למסור? בואו לקבל מספר הצעות מחיר משתלמות מטובי המובילים וחברות ההובלה ותוכלו לבחור את ההצעה שהכי מתאימה לכם, בפנוי להובלה.

הובלת מיטה

כאשר חושבים על הובלה של מיטה חושבים על הובלה לא מסובכת, רבים אפילו בוחרים לעשות זאת בעצמם ולהשאיל ממישהו שהם מכירים טנדר או להרכיב גגון על גבי הרכב הפרטי שלהם ולהעביר את המיטה מיעד אחד לשני, אך למעשה הובלת מיטה היא הובלה לא הכי פשוטה כיוון שהיא יכולה להפוך בעייתית ואף מסוכנת.

לכן רצוי שתיעשה במקצועיות ועל ידי מובילים מוסמכים ומנוסים, כדי להימנע כמה שאפשר מטעויות. כך שאם תרצו להוביל את המיטה שלכם מכל סיבה – תצטרכו להיעזר בשירות הובלה קטנה דרכו תוכלו לבצע הובלת כל מיטה שתרצו בין אם מיטה זוגית, מיטת יחיד, מיטה וחצי, מיטת תינוק או הובלת מיטה מתכווננת.

שירות זה ניתן על ידי כל מוביל או חברת הובלות, אשר יגיעו לסייע לכם לפרק את המיטה במידת הצורך ולהעביר אותה בזהירות גם אם צריך להוביל אותה מעיר לעיר, גם אם אין מעלית וצריך להוריד או להעלות את המיטה במדרגות, ואפילו אם אינה עוברת בדלת הכניסה לבניין, לדירה או לבית (גם אז יש פתרון, במקרים בהם לא ניתן להעביר ריהוט או ציוד בדרך המוכרת אפשר לעשות שימוש במנוף).

אך לפני שאתם סגורים על ההובלה, כדאי לבדוק על אמינות וטיב השירות של המוביל הנבחר ורצוי מאוד לבצע השוואת מחירים ממספר מובילים.

בפנוי להובלה כבר חסכנו עבורכם את כל הכאב ראש הזה. כאן לא תצטרכו לחפש מובילים זמינים באזורכם, בדיקת רקע ואמינות בטלפונים מרובים או במעבר מאתר לאתר. אנחנו כבר סיננו ואספנו את כל המובילים וחברות ההובלה הטובים ביותר כך שתוכלו לתאם הובלה בראש שקט.

הובלת מיטה ללא מאמץ ובמספר הקלקות

רוצים לתאם הובלת מיטה ולחסוך בזמן ובכסף? כאן תוכלו ליהנות מכל היתרונות האלו ולקבל מספר הצעות מחיר משתלמות מטובי המובילים במספר הקלקות. כל המובילים שלנו נבדקים תקופתית בנוגע לעמידה בלוחות הזמנים וטיב השירות אותו סיפקו ללקוחות שלנו. מובילים וחברות הובלה שלא עומדים ביעדים אלו בהצלחה, מוסרים מהאתר.

כל שתצטרכו הוא למסור לנו את כל המידע הרלוונטי עבורכם בטופס המיועד לכך בתחתית העמוד ואנחנו נדאג לברר לכם 4 הצעות מחיר ממובילים שונים ונמסור לכם אותן במהרה. אתם תוכלו להשוות בין ההצעות שתקבלו ולבחור את המוביל עם ההצעה הטובה ביותר. שירות יעיל ללא תשלום.

הובלות נוספות של רהיטים אותן תוכלו לתאם דרך האתר:

הובלת ספות

הובלת ספריה

הובלת שולחן פינת אוכל

נגישות