התקשרו עכשיו 053-9367694

הובלת מוצרי חשמל

עוברים דירה או משרד בקרוב? רכשתם מוצר חשמל חדש? מחפשים מובילים אמינים ומקצועיים להובלת מוצרי חשמל? בפנוי להובלה תוכלו לתאם הובלת כל מוצר חשמלי בבטחה ובראש שקט עם מובילים וחברות הובלה מצוינים בתחום.

הובלת מוצרי חשמל

כאשר רוכשים מוצר חשמלי חדש בחנות, לרוב תקבלו את שירות הובלת המכשיר מבעלי החנות, בתשלום ובמקרים מסוימים אף בחינם. כשתקנו מכשיר חשמלי מאדם פרטי או תמכרו מכשיר משלכם, תצטרכו למצוא מוביל להובלת מוצרי חשמל. מוצר החשמל הם מוצרים עדינים והובלתם מצריכה מקצועיות וזהירות שלא יינזקו מכל מכה או נפילה קטנה.

הובלת טלוויזיה

הטלוויזיות של היום מאוד גדולות ודקות. לכן הן מאוד עדינות ושלא כמו הטלוויזיות הקודמות שהיו בוקסות גדולות וגסות. לכן בהובלת טלוויזיה הדבר החשוב ביותר הוא לעטוף אותה בניילון מגן מתאים ואפילו להכניס הכל לקרטון. כך הטלוויזיה לא תינזק בזמן ההובלה.

הובלת מחשב וציוד נלווה

ישנם עוד המון מוצרי חשמל עדינים ויקרי ערך. בהובלת מחשב והמדפסת שלו גם תצטרכו לדאוג לעטיפתם ושמירה מפני מכות ונפילות. המחשב האישי יקר מאוד ובנוסף מכיל חומר חשוב השייך לכם. מובילים מקצועיים ואחראים יבצעו את המשימה נאמנה ואם מדובר במוצר חשמלי מאוד יקר, אנחנו ממליצים לכם לבחור במוביל עם ביטוח להובלה.

פנוי להובלה – הובלת מוצרי חשמל בבטחה ובאחריות

רוצים לתאם הובלת מוצרי חשמל מבלי לשבור את הראש בחיפוש אחר המובילים הנכונים לכך? רוצים לחסוך בהוצאה בהשוואת מחירים חכמה? בפנוי להובלה תמצאו מובילים וחברות הובלה אמינים ואחראיים ותוכלו להיות בראש שקט בהובלת המוצר החשמלי שלכם. פשוט מסרו לנו את פרטי ההובלה שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם 4 הצעות מחיר שוות שתוכלו להשוות ביניהן ולבחור את המוביל הרצוי.

מוצרי חשמל שתוכלו להוביל באמצעות האתר:

הובלת מכונת כביסה

הובלת מקרר

נגישות