התקשרו עכשיו 053-9367694

איך עוברים דירה

לא יודעים איך עוברים דירה? הירגעו, אתם במקום הנכון.

מי שעוד לא חווה מעבר דירה ואפילו מי שעשה זאת בעבר יכול להיות מעט מבולבל אל מול כל העניינים והסידורים שטומן בחובו התהליך הזה. אך אין צורך לדאוג, לפניכם המדריך המלא שיעזור לכם להתארגן ולצלוח בשלום את המעבר הזה. אם תהיתם איך עוברים דירה ונשארים שפויים, הגעתם למקום הנכון, פורטל מתן שירותי הובלות יספק לכם את כל המידע הדרוש.

לפני הכל – אריזה.

רגע לפני שמעמיסים את כל החפצים על משאית ההובלות חשוב לדאוג לאריזה. היום קיימות חברות מקצועיות שמציעות לכם שירותי אריזה, לפעמים במסגרת חבילת ההובלה ולעיתים כשירות נפרד. שירותי אריזה מקצועיים יכולים לחסוך לכם זמן ואת הטרחה שבחיפוש קופסאות הקרטון וכמובן אריזת כל חפצי הבית, אך שירות זה מייקר את ההובלה.

אם החלטתם לבצע לבד את האריזה, דאגו לעשות זאת באופן הדרגתי מספיק זמן לפני מועד ההובלה. התחילו מהפריטים הפחות חשובים ולאט לאט הוסיפו את החפצים היותר שימושיים. באופן זה לא יחסרו לכם דברים מהותיים בשבועות שלפני ההובלה, אך העבודה תתחיל להתבצע ולא תידחה ליום האחרון.

תארו לכם שתרצו בשלב זה או אחר להוציא משהו מתוך הקופסאות. בשביל למנוע מצב בו אתם נאלצים לעבור על מאות קופסאות, חשוב מאוד לכתוב על כל קופסא את הפריטים שהיא מכילה. כמו כן, אם יש בפנים חפצים שבירים כתבו זאת בגדול על הקופסא. עניין זה ישמור על חפציכם ויחסוך טרחה רבה בעת הפריקה, אז אל תתעצלו ואל תדלגו על השלב הזה.

למצוא את המובילים הטובים ביותר.

כשחושבים על איך עוברים דירה בוודאי מדמיינים בראש ובראשונה את משאית ההובלות ואת המובילים שיישאו את החפצים מדירה אחת לשנייה. חברת ההובלות היא חלק מרכזי בכל מעבר ובחירת חברת הובלה טובה היא עניין קריטי. מובילים אמינים יגיעו בזמן, יעשו את עבודתם בזהירות, במהירות ובמיומנות כך שלכם לא יהיה דבר לדאוג לו. לכן, חשוב מאוד לוודא שאתם הולכים על חברת הובלה מקצועית ואיכותית.

ראשית כל, התחילו לחפש חברות שפועלות באזורכם. סננו מבין התוצאות את החברות הפחות מנוסות ואת אלה שלא מתאימות להיקף וסוג ההובלה שאתם מחפשים. עברו על הרשימה הסופית כדי להשוות מחירים ולבדוק מה כל חברה מציעה בתמורה לתשלום שהיא גובה. האם השירות כולל גם אריזה? מה לגבי עיכובים ואיחורים? האם זה כולל ביטוח לפריטים יקרים?

ברגע שיש בידכם את חברת ההובלה הנכונה אתם כבר קרובים מאוד למעבר המיוחל. כעת עליכם להכין כל מה שאפשר לקראת היום הגדול שממילא יהיה עמוס בסידורים שונים. בין אם אלה חפצים שעוד ניתן לארוז ובין אם אלה סידורים הקשורים בפינוי הדירה הישנה, דאגו להיפטר מכמה שיותר בעיות לפני מועד ההובלה כך שתהיו פנויים להתעסק רק במה שחשוב ביום הגדול.

למה להתאמץ? תנו לפורטל מתן שירותי הובלות לעשות בשבילכם את העבודה.

עם כל הדברים שתצטרכו לסדר ולהכין לפני המעבר, ייתכן מאוד שלא יהיה לכם זמן רב לחפש מובילים, להתקשר, להמתין על הקו, להשוות מחירים ולהתייגע. בדיוק בשבילכם קיים פורטל מתן שירותי הובלות שמספק לכם שירות חינמי ונוח במיוחד – במקום שאתם תחפשו ותתקשרו, הכל ייעשה עבורכם ולכם ישאר רק לבחור.

בפורטל שכאן מאוגדות כל חברות ההובלה האמינות בישראל ובאמצעות מילוי טופס קצר תוכלו ליצור קשר רק עם החברות שפועלות קרוב או באזור מגוריכם. כך אתם מקבלים גם שירות של השוואת מחירים, גם פניות רק ממובילים אמינים שנבדקו ורק הצעות מחיר שרלוונטיות עבורכם. אז מה יכול להיות יותר טוב?

בואו לחסוך לעצמכם זמן, כסף, כאב ראש ולא מעט התרוצצויות. מלאו את פרטיכם בטופס שמצורף כאן ושלחו אלינו, תוך זמן קצר מיטב הצעות המחיר יהיו בדרך אליכם ותוכלו לבחור את מה שמתאים לכם!

נגישות